Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálom ezeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálom ezeket?

Figyelt kérdés

tehát. nagyon hamar rájövök ha egy fiúnak tetszem. mindenkiről tudom tetszem-e neki vagy sem. és miután megtudtam, már lenézem őket, hogy "jaj hogy próbálkozik", "jaj milyen kis szánalmas".. túl gyengének látom őket mert hogy" bármit megtennének" (ha több mint tetszés.)


lehet hogy az számomra az igazi, akinél nem érzem ezt?

vagy csak amiatt van, hogy akiknek eddig tetszettem gyerekes módon, félénken fejezik ki?


2011. szept. 10. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyképű vagy és ostoba.
2011. szept. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyetértek az első hozzászólóval :] fogadjunk valami 14 éves kis liba vagy. semmi tisztelet nem szorult beléd, az ilyenekből lesznek a prostituáltak.
2011. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan mi mondjuk meg, hogy te miért csinálsz valamit?
2011. szept. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fogadjunk, hogy nekem nem tetszenél.


Küldj képet és én is küldök neked.

2011. szept. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Brigi, te vagy?
2011. szept. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem brigi vagyok :D
2011. szept. 10. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!