Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek?! Segítség!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?! Segítség!

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályomba. Nyár eleje óta beszélgettünk, e-mail-eztünk. Most elkezdődött az iskola és alig dumálunk. Én próbáltam elhívni sétálni, odamentem beszélgetni. Olyankor láttam rajta hogy jól esik neki hogy odamentem. Múltkor megkérdeztem tőle hogy mért nem beszélünk többet. Erre letámadott hogy mért mindig neki kéne odajönni. De igazándiból egyszer sem hívott. Most viszont haragszik rám hogy fel mertem tenni neki ezt a kérdést. Szerintetek mit tegyek? Hagyjam békén és maradjunk haragba vagy próbáljak kibékülni vele? És ha béküljek ki vele akkor hogy?
2011. szept. 11. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Te minek akarsz kibékülni egy olyan töketlen macskajancsival, akinél megáll az élet, ha oda kéne mennie hozzád??

Ez nekem úgy jött le, hogy csak te futsz utána, te udvarolsz neki, ő meg megsértődött, hogy meg kéne mozdítani érted a kisujját.


A minimum, hogy ő pitizzen, ha akar tőled valamit, ha nem keres, akkor meg felejtős. A helyedben kb. lexarnám.

Nekem nem esetem az ilyen hisztérika.

2011. szept. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

egyetértek az elsővel.

te próbáltál vele beszélgetni és még neki áll feljebb hogy megkérdezed hogy miért nem beszélhettek többet? na nemár...

hagyd a p.csába szerintem

2011. szept. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!