Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nemi erőszaknak számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nemi erőszaknak számít? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tegnap este elmentünk 4 barátnőmmel egy "házibuliba", ahol 3 pasi volt. Jófejnek tűntek eleinte, iszogattunk, beszélgettünk, röhögtünk. Aztán hülyeségből mondtuk nekik, hogy sztriptízeljenek. Az egyik pasi bevitte barátnőmet a szobába, de nekem úgy tűnt, mintha a barátnőm is akarta volna, csodálkoztam is, mert nem ilyen lány. Közben kint a másik 2 pasi nagyon nyomultak, de mi csak röhögtünk rajtuk, hogy ott állnak egy szál boxerben és próbálkoznak feleslegesen. Aztán fél óra múlva kijött barátnőm a szobából a pasival és kihívott a mosdóba, mondta, hogy azonnal húzzunk el. Persze leléptünk, elég nehezen, mert nem akartak kiengedni. Később barátnőm elmesélte, hogy bent a szobában a pasi nagyon erőszakos volt, és nem engedte ki, de ő nem akart semmit. Ki kellett vernie a pasinak, mert azt mondta, hogy csak úgy tudott elszabadulni, közben a a pasi dugni akart és egyfolytában mondogatta barátnőmnek, hogy szopja le. A barátnőm sírva verte ki neki... Akkor ez most mi? Ma írt barátnőm, hogy úgy érzi, hogy komoly lelki sérülései vannak a tegnap este miatt... Nem tudom, hogy ez nemi erőszaknak számít-e, és hogy mit lehet ebben a helyzetben tenni. Remélem valaki tud segíteni.
2011. szept. 11. 16:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
94%
Persze. Kényszerítette, tehát erőszak volt.
2011. szept. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
69%
szerintem bnőd simán ribanc aki máshogy adja elő a dolgokat... általában így szokták. valami nemtetszett neki ezért fogadok h megmondta még bent a palinak hogy jól megfoglak szivatni a sitten végzed köcsög ... mint a kis köcsög gyerekek valami nem tetszik nekik és orditoznak hogy pedofil :D
2011. szept. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem meg nem tudta mit akar, végül belement majd megbánta. Erre kitalálta hogy megerőszakolták (pedig csak kiverte a srácnak).

minek ment egyáltalán be egy szobába egy pasival?

nők...

2011. szept. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 napietus ***** válasza:
92%
azt mondjuk én se értem, minek ment vele. azt mondta a pasi, ott a bélyeggyűjteménye, vagy mi :D?
2011. szept. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
senkisem ennyire hü.lye... tuti kamuzik a csaj. ha olyan rossz volt mértnem kiabált segítség.. vagy nekiszalad az ajtónak zajt csinál dobálózik... végülis kus.sban ült és türte??? vagy inkább belement magától ... omfg hü.lye pi.csa remélem nem büntetik meg a srácot... max a csajt törvény kijátszása hatóságok indokolatlan zaklatása miatt hehe...
2011. szept. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Eleve számítani kellett volna ilyen dolgokra, hogy majd esetleg akarhatnak valamit a fiúk. 4 lány, 3 fiú egy házibuliban, egyértelmű, hogy nem csak iszogatni meg beszélgetni akartak a srácok. Ti meg még húzzátok ilyenekkel őket, hogy striptizeljenek. Elöszőr gondolkodni kellett volna. Na sebaj, aki ott volt mind kap 10 letöltendőt szabadságvesztést fiúk lányok egyaránt:D
2011. szept. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
10 év letöltendőt
2011. szept. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

1978. évi IV. törvény


197. § (1) Aki mást erőszakkal, avagy az élet vagy testi épség ellen irányuló közvetlen fenyegetéssel közösülésre kényszerít, vagy más védekezésre, illetőleg akaratnyilvánításra képtelen állapotát közösülésre használja fel, bűntettet követ el, és két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(2) A büntetés öt évtől tíz évig terjedő szabadságvesztés, ha


a) az erőszakkal, avagy az élet vagy testi épség ellen irányuló közvetlen fenyegetéssel közösülésre kényszerített sértett a tizenkettedik életévét nem töltötte be,


b) a sértett az elkövető nevelése, felügyelete, gondozása vagy gyógykezelése alatt áll,


c) a sértettel azonos alkalommal, egymás cselekményéről tudva, többen közösülnek.


(3) A büntetés öt évtől tizenöt évig terjedő szabadságvesztés, ha a (2) bekezdés a) pontja szerinti erőszakos közösülés a (2) bekezdés b) vagy c) pontja szerint is minősül.



B, verzió, ha nem csinálnak semmit a kékek: Pü.

2011. szept. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is máshogy adta elő. Nem hiszem, hogy csak nyugszik kussban, akit ilyenre kérnek.
2011. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
73%

mi a f.szért vonult vele külön? mit hitt, pasziánszozni akar vele a fiú?

degenerált szűzk.rva.

2011. szept. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!