Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nemi erőszaknak számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nemi erőszaknak számít? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tegnap este elmentünk 4 barátnőmmel egy "házibuliba", ahol 3 pasi volt. Jófejnek tűntek eleinte, iszogattunk, beszélgettünk, röhögtünk. Aztán hülyeségből mondtuk nekik, hogy sztriptízeljenek. Az egyik pasi bevitte barátnőmet a szobába, de nekem úgy tűnt, mintha a barátnőm is akarta volna, csodálkoztam is, mert nem ilyen lány. Közben kint a másik 2 pasi nagyon nyomultak, de mi csak röhögtünk rajtuk, hogy ott állnak egy szál boxerben és próbálkoznak feleslegesen. Aztán fél óra múlva kijött barátnőm a szobából a pasival és kihívott a mosdóba, mondta, hogy azonnal húzzunk el. Persze leléptünk, elég nehezen, mert nem akartak kiengedni. Később barátnőm elmesélte, hogy bent a szobában a pasi nagyon erőszakos volt, és nem engedte ki, de ő nem akart semmit. Ki kellett vernie a pasinak, mert azt mondta, hogy csak úgy tudott elszabadulni, közben a a pasi dugni akart és egyfolytában mondogatta barátnőmnek, hogy szopja le. A barátnőm sírva verte ki neki... Akkor ez most mi? Ma írt barátnőm, hogy úgy érzi, hogy komoly lelki sérülései vannak a tegnap este miatt... Nem tudom, hogy ez nemi erőszaknak számít-e, és hogy mit lehet ebben a helyzetben tenni. Remélem valaki tud segíteni.
2011. szept. 11. 16:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
22%
Látjátok, ezek a mai lányok mind k úúú rrr vvvvaaaaa!
2011. szept. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nem akarta a barátnőm, és nekem mindent elmond, úgyhogy azt is elmondta volna, ha magától csinálta volna, Kényszerítette a pasi. Egyébként azt mondta, hogy nem önként ment be a szobába, hanem megfogta a kezét a pasi és bevitte, csak nekünk tűnt úgy, mintha magától menne be. Am 19 évesek vagyunk. És azért mentünk el hozzájuk, mert az egyik barátnőm szomszédjai és régebb óta ismerjük őket, de nem tudtuk, hogy igazából ilyenek, jófejnek tűntek.
2011. szept. 12. 13:36
 23/27 A kérdező kommentje:
Mégegyszer elmondom, berángatta a szobába, a kezénél fogva és utána nem akarta kiengedni. Én hallgatóztam kicsit, és dumáltak ment valamit. Egyébként a pasinak élettársa és 7 hónapos babája van.. Ezért gondoltuk, hogy nem ártalmasak és már pár hónapja ismerjük őket.. ://
2011. szept. 12. 13:40
 24/27 napietus ***** válasza:
100%
azért ha valakit erőszakkal rángatnak, és ő persze ellenkezik, az nem tűnik úgy külső szemlélő számára sem, mintha önként menne...
2011. szept. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Hát én is erre gondoltam :// de csak nem hazudna barátnőm, ha eddig még soha nem hazudott nekem semmiben, a leggázosabb dolgokat is elmondta mindig, gyerekkorunk óta..
2011. szept. 12. 13:47
 26/27 anonim ***** válasza:
44%
Így járt! Na bumm! Nem lesz gyereke, ha nem lapátolta be! Te is így fogsz járni, ha sokat mész bulizni! Sőt rosszabbul, de szerintem akarod, hogy úgy legyen!
2011. szept. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez szexuális zaklatásnak minősül!

Mivel nincs tanú, sem pedig verés, ütés nyom, így pszichológushoz kell menni! Ő eldöntheti, hogy tényleg traumán ment e keresztül a lány!


A gond az, hogy az embernek újra át kell élnie az egészet.

Sajnos 70%-uk nem egyezik bele, hogy szakemberrel beszéljen! (Érthető miért.)

2012. nov. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!