Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan srác vagyok, aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan srác vagyok, aki a lányokkal szeret inkább kedves és udvarias lenni, de tapasztalataim alapján ezek a tulajdonságok manapság nem igazán számítanak erénynek. Vagy talán máshol van a baj?

Figyelt kérdés

Viszonylag későn kezdtem a lányokkal foglalkozni(kb 16 évesen, mert addig kockanoob voltam) és eddig csak 2 csajjal sikerült összejönnöm, abból az egyik kb 2 hétig, a másik pedig 2 hónapig tartott. A sikertelenségeim oka valószínűleg nem a külsőm, hanem a belső tulajdonságaim. Talán túlságosan papucs vagyok, vagy csak simán unalmas, azt nem tudom. A legtöbb próbálkozásból csak barátság lett... Minden bizonnyal nem vagyok elég paraszt, hogy vonzónak tartsanak a nőnemű egyedek, de mégis hogy legyek az, ha egyszerűen nem vagyok képes bunkó lenni a csajokkal?


sry ha hosszú lett


18F


2011. szept. 11. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

Vágd szájba őket, hogy tudják hol a helyük.


Reklám:

2011. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős ügy... nekem is ez van, csak 115IQs Rubik kockás vagyok
2011. szept. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ugyanez a helyzet.

18/F

2011. szept. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Szívemből szóltál,ugyanez a bajom. Én is csak azt látom hogy beképzelt bunkóknak jobban megy a csajozás. Ha kedves figyelmes vagy velük nem nagyon érdekli őket, viszont ha egy kicsit keményebben lépsz fel előttük a férfi vetélytársaid ellen már más a helyzet. nálam bejött.
2011. szept. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem vagyok ún. "kocka".
2011. szept. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
ha ilyen leszel akkor sok lány barátod lesz de barátnőd kevés. manapság a "menő" tulajdonságok a dominancia, határozottság, titokzatosság és a humor! tapasztalat:)
2011. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első 21:00-ás vagyok


Hiszek benne, hogy "menősködés" nélkül, ilyen jellemmel lesz párom. Nem szabad azért megváltozni, más szokásokat felvenni, hogy elérjük célunkat, mert annak inkább több lesz a negatív oldala. Maradjunk olyannak, mint, amilyenek vagyunk.

Ugyanakkor nagyon zavar már engem is, hogy így alakulnak a dolgok. :(

2011. szept. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ÉN csajozás elött állok és engem udvariasságra neveltek és már ha udvarias akarsz lenni 1 nőnél akkor őrültnek néznek és ez qrvára zavar

14.5/F

2011. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hát a nők bizony, hülyék, sajnálom, nincsenek előítéleteim velük szemben, de fingjuk nincs mit akarnak, tapasztalatból mondom, szóval maradj olyan amilyen vagy, aztán hátha szerencséd lesz
2011. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Maradj ilyen és akkor idővel találsz egy értelmes nőt magad mellé aki értékeli, vagy legyél olyan mint a mai legtöbb tuskó a szőke cicababákkal az oldalukon. Én értékelem ha kinyitják előttem az ajtót, vagy ha bókolnak, figyelmesek. Ne hogy a buta lányok miatt megváltozz!!

23L jah szőke vagyok én is szoval nem a hajszín számít :D

2011. szept. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!