Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van fiú-lány között őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van fiú-lány között őszinte barátság hosszú távon? Mert az eddigi tapasztalataim alapján majdnem minden esetben az egyik fél részéről több volt a szándék mint egy barátság. Ha volt olyan veletek, hogy átalakult szerelemmé leírhatjátok^^ 18/L

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan barátom,akivel a barátság 1év után szexbe torkollott,meg volt olyan hogy szexszel kezdődött,aztán barátság,és most ő a legjobb barátom.Valami mindig van egy idő után,ez így igaz:)Mert ha tegyük fel nem annyira szimpi,akkor ugye barátnak se akarom.De ha meg szimpi,akkor talán vonzódás is van.
2010. máj. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ami nálam mostanában barátságnak indul, abból mindig több alakul ki egyik részről, viszont van egy srác, akivel ovi óta ismerjük egymást, akkor is jó cimbik voltunk állítólag, de egy középiskolába sodort minket az élet, és ahogy "kibukott" elsőben az a téma, hogy "úristen te te vagy?", iszonyat jó barátok lettünk! :) Soha meg sem fordult a fejemben, hogy többet szeretnék tőle, és elmondása szerint neki sem. Bármiről tudunk beszélni, a szexuális életünket is kibeszéljük ha úgy adódik, de simán át is öltözök előtte (ha bugyi, melltartó marad), ahogy ő is előttem! Ebből kiindulva szerintem létezik, de ehhez talán kicsit régebbi lelki kötődés kell, nem elég pár hónapos ismeretség. Ezek már nálam sem jönnek be sajna.
2010. máj. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Pont te írod, hogy MAJDNEM minden esetben. Személyfüggő. Van, aki nem tud egy ellenkező neműre barátként tekinteni, csak mint potenciális prédára. Náluk nem lehet. Másoknál igen. Nálam létezik. :)
2010. máj. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
féléve még azt mondtam volna hogy van. és hogy a mi barátságunk pont ilyen. picigyerekkorunk óta jóba vagyunk. ám azóta sajnos elég furcsa helyzet állt elő. a fizikai kontaktus állandó. nincs olyan h anélkül legyünk egy szobában h egymáshoz ne érjünk, és néha együtt is alszunk plussz csókban sincs hiány. de mégsem járunk. azt hittem ez így jó, de már kezdek beleunni ebbe a helyzetbe. több kell, kéne.
2010. máj. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs eltérő nemek között barátság..

Tapasztalatbol mondom...

A 2 fél közül valaki mindig vonzodik a másikhoz...

és olyan is volt már h barátságbol szerelem lett...

szerencsére nem én voltam az aki beleszeretett a másikba de elég sok gond származik az ilyesmiből....

2010. máj. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ebben én sem hiszek...volt 1-2 fiú,akit gyerekkorom óta ismerek, évekig nagyon jókat beszélgettünk,anélkül,hogy kibukott volna a téma,még végül rájöttem,hogy mindegyik többet akart tőlem!!! :S ugyanez rövidebb ismertségekkel... úgyhogy szép dolog, ha valakinek mégis úgy alakult, és büszke is rá, hogy neki sikerült az ellenkező nemből őszinte barátot szerezni...
2010. máj. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem vannak nőnemű barátaim, és mindegyikkel nagyon jól működnek a dolgok. Csak érzelmi kontroll kérdése az egész. :)


24/F

2010. máj. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

volt barátnöm szakitottunk és azóta barátok vagyunk meg mindennap összejárunk szexelni nincs senkink és lehet megint összejövünk

21/F

2010. máj. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én 9 éve ismerek "valakit", ebből 5 évig legjobb barátok, 4 éve pedig 1 pár vagyunk.Viszont nem csak őt ismerem 9 éve hanem 1 pár haverját is,(nem rajta keresztül ismertem meg őket) és soha nem akartam tőlük semmit, ők se tőlem és nagyon sokat beszélünk a mai napig, van amelyikkel jobban kijövök, mint pasim.

Úgyhogy szerintem van, bár lehet, ha nem lenne párom egész más lenne a helyzet.

2010. máj. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Én 4 évig a középiskolában rendszeresen megbeszéltem a legjobb barátommal, hogy tök bírjuk egymást, vonzónak is találjuk egymást, és ha akarnánk, akkor lehetne is köztünk valami. De nem akartuk, mert a barátságunkat többre tartottuk. Mindent meg tudtunk beszélni egymással. A férfi és a női dolgokat is. (Én egyetlen lány voltam az osztályban, úgyhogy tiszteletbeli férfivé avattak)

Középiskola után is tartottuk a kapcsolatot, lévén hogy 2 utcára laktunk egymástól. Összesodort minket a Sors. Összejöttünk, néhányszor lefeküdtünk egymással. (Fergeteges volt minden alkalom)

Most 30 évesek vagyunk. Azóta kb 2-szer beszéltünk egymással.

Egy barátság szerintem nem bírja el a szexet, ott előbb utóbb megromlik a kapcsolat. De lehet, hogy csak én gondolkodom túl maradian.

2010. máj. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!