Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről beszélgethetnénk egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgethetnénk egy fiúval? 16/l

Figyelt kérdés
Nem olyan rég megismertem egy fiút aki 19 éves én 16 vagyok.Hétköznaponként össze szoktunk futni.Látom buszon.Régebben sokat beszélgettünk.Aztán nyáron egyáltalán nem,de tényleg ő az a fiú akivel bármiről tudnék beszélgetni csak kifogytam a témákból.Persze nem olyan témákra gondoltam..szóval értitek nem azt szeretném megosztani vele hogy kivel smároltam elösször,se azt hogy mikor :D ,de már nem tudom miről beszélgethetnénk!Nehezen,de rájöttem hogy szeretem őt és kell nekem.Facebookon állandóan bökdös és beszélünk..csak mindig el akad a beszélgetés.Már tényleg nem tudom miről tudnánk.Tudom mit szeret csinálni,mik a kedvenc filmjei,hova szokott járni,meg persze több mindent tudok róla,de ennyi jutott hirtelen eszembe.Mit kérdezzek tőle?légy szíves írjatok kérdéseket amiket megkérdeznétek egy fiútól.Nagyon fontos lenne! kérlek szépen segítsetek!Normális válaszokat szeretnék köszönöm. :)
2011. szept. 11. 23:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Van kedved szexelni, most!?
2011. szept. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 krvua ***** válasza:
51%
milyen gyakran van megömlése, szeret-e aratni szereti-e a puputevéket melyik a kedvenc betűje hány bohóccal szeretkezett már menny a mellbimbójának az átmérője mióta gombás a pénisze.
2011. szept. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 krvua ***** válasza:
rendezhetnénk hülyeség versenyt Nagyfater!
2011. szept. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
haha nagyon vicces kedvetekben vagytok!:D
2011. szept. 11. 23:37
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy ezt írom, de ha folyton elakad köztetek a beszélgetés, akkor nem igazán illetek össze. Anélkül, hogy ő lépne (elhívna randira stb.), te igencsak patt helyzetben vagy, nem vethetsz fel komolyabb témát.


Ergo, adj neki egyértelmű jelzést, hogy ne töketlenkedjen már.


26F

2011. szept. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen meg kell hagyni,igazán inteligens válaszok érkeztek :D óó ilyen is van egy értelmes válsz?;)hát köszi jó akkor intézkedem!:D
2011. szept. 11. 23:44
 7/12 bakcsorider ***** válasza:
keress meg engem aztán majd rájössz miről lehet beszélgetni egy 19éves fiúval :)
2011. szept. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 aranyoskám ***** válasza:
tegnap 23:38 te honnan szedted ezt az inas szöveget? Már csak azért mert facebookon öcsemnek ez a neve és egy haverjától vette fel úgymond :D a haver keresztneve dávid és most ha jóltudom dunaújvárosban lakik. Nem ismerős véletlenül?
2011. szept. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A KUR.VA ANYÁ.TOKAT, RED.KES KIBA.SZOTT INASGEC.IK, MENJETEK SZOBÁRA, KIBAS.ZOTT NAGYFATERGE.CI.???


INAS???gec.ik???

2011. szept. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
beszélj magadról. mi történt veled, mit szeretsz, hogy vagy, barátnők, stb... ne túl ömlengősen és ne is panaszkodj. sok fiú van, aki nem túl beszédes... ettől még szívesen hallgat/figyel rád. majd válaszol, meg kérdez, és te is kérdezhetsz... nem kell túlkomplikálni...
2011. szept. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!