Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van ha egy fiúval vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha egy fiúval vagyok és eljutunk az ágyig és ő eljut a puncimig amin épp visszavan nőve a szőr pár mm hosszúra és aznap este nem fürödtem? És ha nemtetszek neki?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 23:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A legnagyobb gond a nem fürdés. Szóval fürödj meg..
2011. okt. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
FUJJ BA.ZMEG MOST MEG A PINÁD!
2011. okt. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
35%
Talán kellene rendesen tisztálkodni.
2011. okt. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%
Akkor várj még egy hetet és akkor már nem lesznek kételyeid,mert le fog hányni és .
2011. okt. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%
Te most hülyűlsz?Ha normális vagy,akkor fűggyé le.
2011. okt. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem értitek.Csak gondoljatok bele.Megfürödtök este és utána gondolom a legtöbb ember csak másnap este fürdik.És mondjuk suli után együtt tanultok(a fiúval,én esetemben) de még akkor nem vagytok megfürödve.Vagy van egy buli és leizzadtok tánc közbe és úgy akarsz vkivel lefeküdni.(bár ez nem egy példamutató szituáció na mindegy)Szóval ilyenkor nem cikis?
2011. okt. 29. 23:58
 7/20 anonim ***** válasza:
65%

Ma 23:43 Te meg tanulj meg magyarul. Talán mosD meg.

De ne holnap, hanem mosT.

2011. okt. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
59%
Akkor ne fűrggyé le!
2011. okt. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, én el sem indulok úgy egy randira, hogy nem zuhanyzok előtte, még akkor sem, ha tudom, h még nem lesz semmi a pasival... és akkor is mindig zuhanyzok tali előtt, ha már hónapok óta együtt vagyunk minden nap...ez olyan alap


a szőrrel nincs gond, az nem lehet mindig frissen borotvált, mert naponta nem lehet... és általában nem nagyon érdekli a pasikat egy pici szőr, csak bozót ne legyen...


22/L

2011. okt. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
hát, ha már biztos h lesz sex, akkor menjetek olyan helyre ahol le lehet tusolni előtte (pl valamelyikőtök lakása, vagy hotelszoba)...gondolom ő sem a legillatosabb egy táncolós buli után..meg akár lehet közös fürdés is :D
2011. okt. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!