Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Járnátok olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Járnátok olyan pasival akinek ilyen az arca?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2011. szept. 12. 13:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Hát először is kozmetikus apa ez tuti 100.

Aztán utána már feltételezem igen.

De a bőrgyógyász is segít rajtad


22F

2011. szept. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
ezek csak üde ragyák, azért jöttek elő, mert szerelmes beléd a srác! Az én pasim is ilyen lett! 19/L
2011. szept. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Mitmivan? ***** válasza:
Jártál már bőrgyógyásznál? Csak mert az valszeg felírna egy antibiotikumot (és még esetleg valami krémet) és az eltünteti vagy legalábbis javít rajta. Ha tényleg ilyen akkor az még nem a legdurvább szóval lehet nem is lenne sok idő a gyógyulás.
2011. szept. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%

Nekem ilyesmi az arcom meg a nyakam, a bőrgyógyász bácsi meg anno aszondta, hogy majd elmúlik :D Hát ja. Szerencsére a hátamon már múlnak elfelé. Mostanság tervezek megint menni, de nem ugyanahhoz -_-



Ja, és bombagyönyörű barátnőm van.


19/F

2011. szept. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem! Nem is értem, hogy azok az emberek, akiknek ilyen az arcuk, miért nem mennek el bőrgyógyszhoz?
2011. szept. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen az arcom és voltam bőrgyógyásznál is és nem csinált vele semmit felirat valami kencét az se használt kozmetikusnál is jártam 1hétig szép volt az arcom utána megint ilyen lett már majdnem mindent ki próbáltam
2011. szept. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Hát gyomorforgató körbenyalni!
2011. szept. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
bocsi de nem
2011. szept. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Igen, azt hiszem... Tetszett már srác, akinek hasonló volt az arca, de olyan jókal lehetett vele dumálni, annyira megkedveltem, hogy már nem is láttam milyen az arca. Illetve már nem csak azt láttam. Mostanra meg szépen elmúltak neki. Kb ugy voltam vele, mintha fogszabit viselt volna: azt egyszer úgyis leveszik ugye, ugyanúgy, ahogyan a pattik is el fognak tűnni idővel.
2011. szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyász..

Nekem is ilyen volt, kaptam rá gyógyszert (Sotret), kb 4-5 hónap és javult, 6-7 hónap után szép lett a bőröm, semmi nincs már rajta.

2011. szept. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!