Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok egy olyan pasival, aki külsőre bejön, de a fogazata csúnya, hiányos?

Figyelt kérdés

Most tekintsünk el attól, hogy milyen belső tulajdonságai vannak...

Szóval: van egy fickó, aki eléggé teper utánam. Nekem tetszik, de ma "beleláttam a szájába". Egy csomó foga hiányzik...

Olyan egészségtelen és igénytelen benyomást keltett...

De más szempontból jól néz ki és férfias.


2010. okt. 4. 19:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Számomra eléggé kiábrándító, mondjuk látni kellene.
2010. okt. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Fiú vagyok, de azt nagyon nem szeretem a lányokban, hogy azelőtt lenézik a fiút mielőtt megtudnák, hogy mi miatt olyan vagy mi történt vele! Én 15 éves koromban autóbalesetben tönkre mentek az első fogaim, most 17 vagyok,de a lányok 40%-a beleköt.
2010. okt. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%

Na jó, de azt a fogat meg is lehet csináltatni...

Én nem járnék olyan fiúval, akinek lyukas vagy hiányos a fogazata.

2010. okt. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
figyel a fog az pont olyan terület amit meg lehet csináltatni de szerintem kérdezd meg hogy mi történt vele és tuti megkérdezném és ha nem azt mongya hogy utcai verekedésben szerezte akkor lehet szó hogy összejövök vele
2010. okt. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Én nem járnék vele hacsak nem vagyok fülig szerelmes belé és ezt el tudom nézni.

Képzeld el, hogy smároltok és a sok baci a szájából átjön:)

Mármint tuti nem megfelelő a szájhigiéniája, nem elég ápolt. Nekem nem lenne hozzá kedvem.

2010. okt. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:

Csak saját magam nevében tudok szólni.

A fog, kéz, köröm, cipő, sok mindent elárul az emberről.

Igaz, a fog rendbetétele pénzkérdés is, de azért elgondolkodtató, az illető igényessége.

De az is lehet, hogy épp csináltatás közben van, sose lehet tudni.

Fontos, hogy Téged mennyire zavar, adsz-e neki esélyt arra, hogy megismerd, mert lehet, hogy tényleg valami olyan ok áll a fogatlansága mögött, amiről nem tehet...

Ha meg Rád lehet, és Süsüt érzed, akkor még mindig dönthetsz...:-)

2010. okt. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Vattacukor_ válasza:

Hát..én biztosan nem. Nálam alapvető az, hogy szép fogai=szép mosolya legyen. A hiányzó fogak elég valószínű, hogy azt jelentik, hogy nem igazán van jóban a fogkefével, tehát igénytelen.

Meg gondolj bele...hogy jelennél meg vele akármilyen társaságban? Te éreznéd magad kellemetlenül, ha nevetne vagy beszélne... Gondold át, és ha ez téged nem zavar, akkor jöjj össze vele, Én nem tenném.

2010. okt. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

4 korona kéne aminek darabja 13000Ft, úgyhogy amíg nem dolgozok addíg marad.


A 2. kommentelő voltam.

2010. okt. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Második, nem akartalak megbántani a kérdésemmel, ne haragudj!

Te még nagyon fiatal vagy, sok minden nem rajtad múlik...

Itt egy felnőtt, kereső ffiról van szó.

2010. okt. 4. 19:40
 10/23 anonim ***** válasza:
hát ha kereső férfi akkor tuti ápolatlanságra vall. Az én páromnak is hiányoznának fogai ha nem csináltatott volna a helyükre. Őis kereső férfi, igaz keveset kereső férfi mégis telt rá neki...
2010. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!