Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt tényleg ki lehet szeretni valakiből? Főleg fiatalbb korban.

Figyelt kérdés

Ha nagyon megbántunk valakit, és utána már nem érezzük a szerelmet. Nem hiányzik. Valami eltörik.

Ha igen, akkor később van esély az újrakezdésre? Arra, hogy visszaszerezzük a párunkat?

(Előtte nagy volt a szerelem mindkét fél részéről egyaránt. )


2011. jún. 30. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen kapcsolatom volt egy lánnyal majdnem 2 évig és egy vitában mindketten nagyon durván megbántottuk egymást. Pár héttel később szakítottunk, azóta nem is nagyon beszélünk. Én nem tudom elképelni hogy valaha is összejövünk még.
2011. jún. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Értem. :S

Mikor szakítottak? Közös döntés volt?

Már nem szereted a lányt?

A vonzalom is elmúlt?

Bocsánat a kérdésekért, csak tudni szeretném.

Köszönöm.

2011. jún. 30. 14:00
 3/10 anonim ***** válasza:

Ömm... pár hónapja szakítottunk, szülinapom előtt pár nappal, április eleje környékén.

Nem volt közös döntés, de végülis mindketten beleegyeztünk.

Még mindig szeretem de mindig azt mondtam, hogy ma már csak a szerelem kevés egy kapcsolathoz. Többnek kell ott lennie mint szerelem.

Vonzalom. Hát nem is tudom. Nem mondom hogy nem jönnék vele össze, de úgy tűnik úgy döntött, hogy inkább kerül engem, aminek végülis örülök, mert így nem áll fenn a kockázat, hogy megint összejövünk és szétmegyünk.

Semmi baj, nyugodtan kérdezz :)

2011. jún. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én még márciusban vesztem össze elég durván a lánnyal, akit szeretek, igaz, hogy mi csak barátok vagyunk, de nagyon jó barátok, és két héttel az eset után Ő kérte, hogy beszéljük meg mi a baj. Nem azt mondom, hogy most nem olyan, mintha mi sem történt volna, de jó irányba befolyásolt minket a dolog. Azalatt a két hét alatt rájöttünk, hogy mégis jobb együtt, mint külön:)
2011. jún. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen kapcsolatom,megbántottam és az ő részéről kihűlt az érzés,csak hogy szakítás után jóba maradtunk és kiderült hogy még mindig szeret csak nem úgy mint az elején,és hát majdnem kibékültünk de sajnos bekevert valaki és nem lett kibékülés...szerintem ez rajtatok múlik mennyire szerettétek egymást és hogy még mindig jóvá akarja ő is tenni a kapcsolatot,mert tudod mindenhez 2ember kell...
2011. jún. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szóval ha jól értelmezem, első válaszoló, Te szakítottál a lánnyal. Nem is hiányzik?

Ha újra próbálkozna, belemennél a kapcsolatba?

Ill. nincs tipped, hogyan szerezhetném vissza a volt barátomat?

Nála emiatt valami elmúlt. A vonzalom még megvolt. Februárban szakított velem.

Köszönöm a válaszokat! :)

2011. jún. 30. 14:10
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igen, sajnos mindenhez 2 ember kell.

Megpróbálnám újra, de nem tudom, hogy kezdjem. Először írjak neki egy levelet?

2011. jún. 30. 14:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, azzal, hogy szeretnél beszélni Vele négyszemközt.
2011. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Bár félek, hogy ha látom, nem tudnék neki mit mondani.
2011. jún. 30. 14:37
 10/10 anonim ***** válasza:

Min vesztetek össze? Szerintem attól is függ, mennyire bántottad meg, és hogy főleg mivel. Van, hogy nekem is rosszul esik valami, amit a párom mond vagy tesz, de mi mindig meg tudjuk beszélni, és sose tudtam rá 2 óránál tovább haragudni.

Szerintem érdemes lenne leülnöd a kedveseddel és ha te voltál a hibás, kérj tőle bocsánatot. Mondd, hogy megbántad, és a jövőben figyelni fogsz rá, hogy többé ne okozz neki fájdalmat. Ígérd meg, hogy máskor nem fordul elő ilyesmi, és mondd el neki, hogy szereted. Ha a párod csak egy kicsit is szeret még, akkor erre nem fog tudni nemet mondani. :)

2011. jún. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!