Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám ki iktatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ki iktatni a képből a csajt?

Figyelt kérdés
Van egy csaj,akivel a barátom mielött mi összejöttünk volna kavart(nem feküdtek le,de történtek dolgok). Akkor a csaj azt kérte tőle,h ne mondja el senkinek,meg csináljanak úgy mintha nem történt volna semmi. Mi a barátommal ezután kb 4-5 nappal összejöttünk és járni kezdtünk. Már 2 hónapja együtt vagyunk,engem azonban idegesít ez a csaj! Idegesít,mert mindig irogatja barátomnak h elmehetnének buliba,meg hívogatja hétvégente,és mikor másnap barátom visszahívja h mit akar,akkor célozgat a arra a közös bulijukra,hogy elmehettek volna,mint múltkor,és kár h minden hétvégét velem tölt... Milyen dolog ez már? De letámadni se merem a csajt hogy mit akar,miért nem akkor gondolkodott mielött mi összejöttünk,akkor lett volna esélye talán.. mert tudom h tagadna,és még én jönnék ki belőle rosszul,h féltékeny liba vagyok és félre értem a dolgot. Pedig érzem h vigyáznom kell ezzel a csajjal. A barátom meg mindig röhög rajta h kereste meg h bulizni akar vele menni. Ő ugy gondolja h csak nincs a csajnak kivel bebaszni,és azért keresi
2011. szept. 12. 17:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű a dolog! Légy a barátod számára érdekesebb mint az a csaj!
2011. szept. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vihar a biliben..
2011. szept. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nyilván én vagyok számára az érdekesebb nem ő,hisz ha teheti mindig velem van,meg csak röhög azon h a csaj hivja bulizni...

Azt akarom ha csaj vegye már észre magát,h azóta a dolog óta már van barátnője a barátomnak! Idegesítenek ezek a hívások!

2011. szept. 12. 17:21
 4/13 anonim ***** válasza:

Naív vagy.

Ez a pali sunyi. Mert ha nem lenne az nem húzna téged, hanem felhívná előtted a csajt és elküldené a fenébe.

Meg kellene mondania úgy, hogy te is ott vagy, hogy veled jár és kopjon le.

2011. szept. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
de ha a pasidat egyáltalán nem is érdekli akkor mit törődsz vele?!
2011. szept. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 bakcsorider ***** válasza:
100%
Baltával :D
2011. szept. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nemszeretem srácok pártját fogni ilyen dolgokba.

De arra nem gondoltál, hogy esetleg pasidat tényleg hidegen hagyja az a csaj, és téged szeret?

2011. szept. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A csaj is tudja h együtt vagyunk,de tökre úgy csinál mintha nem lennék.

A barátom felszokta venni a telefont ha hívjaa és meg hallja elöttem is,meg elmondja h kereste a csak,vissza havja megkérdezni h mit akar... A csaj meg mondja eki h Kér h minden hétvégét velem tölt,meg mikor arról van szó h buliba akarja hívni barátomat,mondja h én is megyek,akkor már rögtön mondja h mégse jó neki aznap majd máskor elmegyünk,meg célozgata csaj h akár buli után ott is alhat nála a barátom

2011. szept. 12. 17:30
 9/13 A kérdező kommentje:

Tudom ha barátomat nem érdekli a csaj,de én érzem h ezzel a csajjal jobb ha vigyázok!

meg régen mikor még nem jártunk a barátommal beszélgettem ezzel a csajjal és mondta h ha ő akar vmi pasit akkor nem érdekli h van barátnője,mert megszerezni,meg h neki addig érdekes egy pasi amig nem feküdt le vele és külön kihívás neki h ha a pasinak van barátnője vagy vkije

2011. szept. 12. 17:33
 10/13 anonim ***** válasza:

Figyelj, pofozd le a csajt 4szemközt, pasidnak nem kell róla tudni. :D

Ez hatásosabb mintha hisztiznél egy sort a srácnak. :D

2011. szept. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!