Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Ha egy házaspár akkor szeretkezik amikor a 4-5 év körüli kislányuk éppen mellettük alszik az ágyban.
2011. szept. 13. 13:16
 1/9 menta34 ***** válasza:
100%
A kisebbségi kérdéseket nem ebben a fórumban kell feltenni :)
2011. szept. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Erkölcstelen.. és undorító...
2011. szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Perverz, felelőtlen, nem gondolnak arra, hogy vajon milyen sérülést okozhatnak a kisgyereknek ha esetleg véletlenül felébred és pont akkor veszi észre miközben anyuci szopkodja apuci pucuját.

Undorító is egyben, el sem tudom képzelni, hogy egy szülő hogy lehet ilyen, hogy nem gondol a gyerekére. Inkább mennének ki mondjuk a fürdőszobába, vagy mit tudom én, de ne a gyerek mellett.

Eszükbe sem jut vajon a gyereknek milyen lelki sérülést okozhat az, amit amúgy még ép ésszel fel sem tud fogni ennyi évesen. De a kárát sem a szülők fogják megélni, hanem a gyerek. Igaz, aki IQ nuku az ilyenbe nem tud belegondolni, úgyhogy nyugodtan csinálják csak, de majd ne csodálkozzanak rajta, ha a gyerek még a szülőkkel is ellenséges lesz.

2011. szept. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem ébred fel, akkor oké. Bár lehet, hogy a tudatalatti így is rögzíti az eseményeket, akkor inkább ne.
2011. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Azoknak is vannak kistestvérük akik egy szobában élnek.....és attól hogy valakinek gyereke van , és kis lakásban laknak, még nemi élete is megmarad....
2011. szept. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja élhet nemi életet csak nem a gyerek mellett. :)

Mondjuk.

2011. szept. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Beteges, hogy nem bírják ki addig, amíg eljutnának egy másik helyiségbe.
2011. szept. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 napietus ***** válasza:
undorító. nem tudom, hogy lehet képes valaki ilyenre.
2011. szept. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát,szerintem gáz.
2011. szept. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!