Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap dobott a barátnőm, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap dobott a barátnőm, nem tudom mihez kezdjek? 17/f

Figyelt kérdés
Tegnap este szakított velem a barátnőm, arra hivatkozva, hogy ő elvileg már 2 hete titokban tart maga ellett egy másik pasit, és őt jobban szereti. De azt mondta, hogyha esetleg szakítanának, akkor újra visszatér hozzám! De én nem akarok egy selejtes pasi lenni! Nagyon sokat vártam, míg lett egy barátnőm. 16 éves koromig egy csajom sem volt még, aztán jött ő, vele 1 évig jártunk, és többször szexeltünk is! És akkor közli, hogy titokban van egy másik pasija! Én mnég mindig szeretm őt sajnos, és tiszta ideg vagyok, hogy ő nem engem szeret. Vissza akarom szerezni! Bár....elég gonosz volt ez amit csinált, de egyszer még meg tudok bocsájtani! Meg még attól félek, hogy az életben nem lesz már több csajom.
2011. szept. 13. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Adj hálát az égnek, hogy megszabadultál tőled.

Egy mocskos szuka volt, nem is érdemel meg Téged.

Nehogy valaha visszafogadd.

Az ilyen nem érdemel meg semmit.

2011. szept. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Új hobbi?
2011. szept. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gyenge vagy ha ezután még vissza vennéd amennyiben meggondolja magát. Az a csaj nem érdemelt meg téged, nem is szerethetett igazán ha ilyet tett. Ami nem is gond, mert az emberek többsége pár partneren túl lesz mire megtalálja az igazit. De neked nem ő lesz az igazi, még ha ezt most nem is így gondolod.


Egyébként fel a fejjel, rengeteg barátnőd lehet még. Én 26 évesen találtam meg az igazit. Előtte én is sok reménytelen helyzetet éltem meg :)

2011. szept. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Véletlenül se menj vissza hozzá!!! Mi vagy te egy ruha, amit amikor kedve szottyan felvehet?
2011. szept. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"újra visszatér hozzám"!! Mint a nátha! :DDD Vissza ne fogadd észnél legyél!
2011. szept. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanezt tette velem egy srác pár hónapja, kidobta a csaj, én hülye visszafogadtam.. Három hét múlva ismét mást tartott mellettem, mikor kidobták ismét vissza akart jönni, de nem voltam megint hülye. Ha megőrültél fogadd vissza ha kidobják, maximum egy jó kis tapasztalat lesz.. 18/L
2011. szept. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"De azt mondta, hogyha esetleg szakítanának, akkor újra visszatér hozzám!" Erre szokták mondani, ha ló nincs jó a szamár is. Gondolom te nem akarsz szamár lenni...
2011. szept. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!