Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ilyen? Meg lehet csinálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen? Meg lehet csinálni?

Figyelt kérdés

lehet-e randit megszervezni hogy utána barátok maradjanak ha igen hogyan?

miben fogjam vissza magam?

ugyan úgy kezeljem mint egy normál randit?

aki volt már így átlagban miben volt más?


igen ha nem jönne össze akkor egy lány barátja akarok lenni mert alapból jól kijövünk

nem nem csak meghúzni akarom

és nem nem vagyok kíváncsi egy hülye gyerek trollkodására sem mert ez komoly kérédés


2011. szept. 13. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
akkor én ezen kívül nem is írok semmit :(
2011. szept. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Moszuke ***** válasza:

most akkor "ha nem jönne össze" akarsz a barátja lenni, vagy mindenképp.. mert nem mindegy ám..

egyik esetben minden nőiességet, csábítást bele kell adnod a másikban pedig semmit, hogy sikerüljön.

2011. szept. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha már megvolt a szex,akkor utána semmi akadálya akár egy jó barátság kialakulásának.

Ha nem volt meg és a csaj elmegy a randira és előállsz ezzel,akkor vagy homárnak fog nézni,vagy kocoltatásnak veszi.

2011. szept. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ha nem jön össze kettőnk közt akkor akarok a csaj barátja maradni
2011. szept. 13. 15:40
 5/9 BlackSword ***** válasza:

A női logika... De egy pasi ha valakivel járni akar, akkor nem akar a barátja lenni...

Szóval dobd be magad, és akkor összejön...

2011. szept. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Moszuke ***** válasza:

hoppá félre értettem, mi is a nemed:P


és amúgy ha jól kijöttök.. mért kell megbolygatni a dolgokat a randi kéréssel?

amúgy meg szerintem maradhattok barátok hiszen eddig is jól kijöttetek, de, hogy 0 kapcsolat után egy félresikerült randi és úgy barátok.. hát az felejtős.


ui.: kicsit mérgezni fog a barátságon ez a randi kezdeményezés.. főleg ha miután félrement nem kezelitek jól a dolgokat

2011. szept. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

black sword nem nem női logika tekintve hogy férfi vagyok ami kiderülne ha elolvastad volna.

am azért randi mert nekem nagyon bejön és lassan félek hogy elszólom magam amúgy is akkor meg már nem véletlen legyen

2011. szept. 13. 19:03
 8/9 BlackSword ***** válasza:
Te Férfi... Kisfiú maximum... Mert egy férfi ha az ágyába akar vinni egy nőt, azzal nem barátkozni akar, hanem annál jóval többet...
2011. szept. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
tekintve hogy 17 vagyok és minden nap a szemébe kellene néznem a suliban nem tűnik olyan rossz ötletnek
2011. szept. 14. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!