Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jólesik, ha az, aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jólesik, ha az, aki tetszik neked, kimondja a nevedet, vagy inkább közömbös?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha neked nagyon tetszik valaki, és nem vagytok párkapcsolatban, valamint nem is vagy benne biztos, hogy viszont szeret, akkor jó érzés, amikor a neveden szólít? Vagy csak én vagyok így ezzel? (Ha nem, biztosan tudod, miről beszélek, és nem kell tovább magyarázni.) Kort és nemet is írjatok! Köszönöm.
2011. szept. 14. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Jól esik a hangja.

21/F

2011. szept. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én azokkal az emberekkel is így vagyok, akiket nagyon respektálok. Valahogy az embernek jól esik, ha egy számára fontos/kiemelt személy felfigyelrá.
2011. szept. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon jól esik...

Ugyanis nekem általában a hozzám hasonló lelkivilágú emberek jönnek be - nekem viszont, ha tetszik valaki, egyszerűen valamiért piszok nehéz a szemébe mondani a nevét...

Meg érződik is az ember hangján, hogy hogy mondja... Hogy most csak úgy odaszól, mint egy haverjának, vagy úgy... hogy is mondjam... "biztonságban van a neved a szájában" :D És ha ez utóbbi eset van, abba én képes vagyok másodszor is belebolondulni :$

2011. szept. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Nekem közömbös... De most így a kérdésről jutott eszembe, hogy nekem mindig szinte mindenki mondogatja a nevem, legalább is érzékelhetően többször, mint mások nevét. Nem tudom, hogy miért, lehet hogy csak jól esik nekik azt a nevet kimondani. :D 19L
2011. szept. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csak ne a hivatalos keresztnevemet mondja, hanem a becézett formáját... Mert a hivatalosat utálom... De azt díjazom, ha egymás között inkább lecicáz, vagy baby... ilyesmi... mások előtt pedig csak akkor, ha spontán jön neki... :) Mások előtt azért elég érdekes lenne, ha elkezdene "baby"-zni... :)
2011. szept. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én értem mire gondolsz.

Amúgy bárhogy oda lehet szólni valakihez, de ha a nevemet mondja, az egy kis figyelmességet sugároz. Másrészt kicsit személyesebb is, hiszen, amit mondani fog, az csakis nekem szól.

Én a barátommal egy éve vagyok együtt, de még mindig jólesik, ha kimondja a nevemet, és nem valami becézést mond helyette(bár az is nagyon aranyos)


22L

2011. szept. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az jobban esik ha a becenevemen szólít
2011. szept. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!