Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság hol lehetne értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság hol lehetne értelmes lányt találni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem lenézés amit írtam a lányokkal szemben de szerintem manapság nehéz ismerkedni!

Nos én 23 éves vagyok és egy olyan lányt keresnék aki nem dohányzik néha (alkalmakként) iszik valamint nem bulizós hanem inkább a moziért, színházért ilyesmikért van oda!

Nem olyan embert keresek akit felvet a pénz és csak ekörül forog neki a világ, nem mindennap az jut az eszébe, hogy éppen hová menjen Discó-ba vagy éppen hová menjen szoláriumba!

Félre ne értsetek nem igénytelen embert keresek hanem csak egy egyszerű lányt!

Ja és olyat aki nem elsőre külső alapján ítél!

Ha van ilyen lány szívesen beszélgetnék vele!

Remélem nem gond, hogy itt írtam de társkeresőkön keresni...


2011. szept. 14. 07:39
 1/8 Abidos ***** válasza:

Az ilyen lányok otthon vannak :(

ha szerencséd van neten párkeresőn fennvan pár és talán válaszol de bulikban ilyet ritkán találni úgy ismered meg hogy feszeng az egyik sarokban pár barátnőjével.

Am sok sikert hozzá 25évem alatt 2 ilyen lányt találtam egyiket nyári táborban a másikat a koliban a szomszéd szobában.

2011. szept. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Értelmes inteligens nőt könyvtárban,színházban,ügyvédi irodában stb találhatsz......
2011. szept. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Hát igen nem könnyű sajnos!

De az ember sose adja föl!

2011. szept. 14. 08:01
 4/8 A kérdező kommentje:
Na felt akartam írni! :)
2011. szept. 14. 08:02
 5/8 Abidos ***** válasza:
:) pontosan !
2011. szept. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 x) ***** válasza:
100%
Menj el néha egyedül moziba vagy színházba. Lehet hogy találsz ott ilyen lányt :)
2011. szept. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne keress értelmes lányt, mert nem létezik!;) Azért nem találod!
2011. szept. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen lehet, hogy ez a megoldás!
2011. szept. 14. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!