Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni beképzelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni beképzelt lányokkal akik nagyon tudnak okoskodni?

Figyelt kérdés
Egyesek annyira okosok, hogy elképesztő. Pedig csak bambaságokat tudnak mondani. Olyankor mit lehet kezdeni? Mert ha csak elfelejtem és lépek tovább azzal nem érkezem meg sehova se. Én megoldanám a helyzetet csak nem tudom hogyan lehet. Ő nem ismerne meg, mert..... ő a jó, mert....... őt szeretik, mert...... mi meg vagyunk a bénák, bunkók, stb. Tényleg nem lehet mit kezdei a beképzeltséggel?
2011. szept. 14. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmit,az élet általában megtanítja az ilyeneket később.Én ismertem ilyet fiúban,és nem hinném hogy sokra vitték...

Amúgy nem lehet mindenkivel tenni valamit akit utálsz.Engem pl utál egy osztálytársam akire kb egy rossz szavam nem volt,mindennap beszólogat ,de én csak mosolygok ,mert tudom hogy neki nincs mire keménykedni :S

2011. szept. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet.Levegőnek kell nézned..,ha őt lesed,hogy hogyan játssza magát,jó,hogy megunod az életedet.Érezd magad jól,de ne feltűnősködj!Foglald el magad valamivel,ami örömöt okoz.Ilyen egyszerű.
2011. szept. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hagyd a pitsába nem is érdemes hülyékre pazarolni az idődet ezt már én megtanultam! Túl sok van belőle és másból sem állna ki az életed!


Vagy vans verziója sem hülyeség, csak bátorság kell hozzá.

2011. szept. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
10:19-es de ha nem is érdeklem őt akkor hiába leszek előtte boldog, nem? Ha senki vagyok a szemében akkor hogyan venne észre?
2011. szept. 14. 10:26
 5/6 bix ***** válasza:
én egy időben egyenesen utaztam ezekre a beképzelt maguktól elszállt egyébként üres és semmi csajokra:) egész jó móka volt. tenni semmit nem tudsz, felébredni nem fog
2011. szept. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a legviccesebb az ha odamegy hozzád egy 14-15 éves lány,és előadja hogy hú de érett meg felnőtt,és neki volt már több barátja mindent tud a szexről,és megkérdezi lefekszel-e vele,elküldöd,ő elmond mindennek megsértődik,hogy ilyen jó nő nem kell neked majd meglátod mekkorát veszítettél,aztán 6-7 nap múlva látod ezt a lányt újra egy buliban,kisírt szemmel,hogy annyira érett és minden tudó volt hogy terhes lett,na az ilyenekkel nem tudsz mit csinálni majd tanul a hibájából 23F
2011. szept. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!