Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha nagyon elmegy az önbizalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha nagyon elmegy az önbizalmam, pedig nem lenne miért, de mégis szarul vagyok, de persze van amikor megjön, de ez nem tart túl soká. mit tegyek?

Figyelt kérdés

nagyon hangulatember vagyok, mindig máshogy viselkedek, mit csináljak, hogy elkerüljem a letörtséget?


18 vagyok


2011. szept. 14. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Fogadjunk h vizöntő vagy a horoszkópban!Azok ilyenek.

Szerintem csináld azt ami tetszik, amitől jól érzed magad.

2011. szept. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos velem is előfordul. Egyszer karcsúnak látom magam, aztán nagydarabnak. Sajnos sokszor mindent utálok magamon, aztán meg megbékélek vele. Hát furcsa. Idővel talán megbékélsz magaddal :)
2011. szept. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: én pedig oroszlán vagyok
2011. szept. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én meg szűz. :D
2011. szept. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tényleg vízöntő vagyok!
2011. szept. 14. 21:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ilyen vagyok,még nem sikerült megtalálnom az ellenszert:S igaz a barátom sokat segített,de rosszabb napjaimon képes vagyok hisztizni,ha azt mondja,milyen gyönyörű vagyok,mert én nem annak látom magam:/

Szerintem idővel leszünk elég bölcsek,és lesznek komolyabb problémáink is,mint hogy azzal foglalkozzunk milyen szépek,milyen jók vagyunk,és képesek leszünk elfogadni magunkat...idővel.:)

21/L

2011. szept. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!