Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIT csináljak magmmal? Nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIT csináljak magmmal? Nincs meg az önbizalmam amikor egy lányt le akarok szólitani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit veszítesz vele,ha megszólítod?Semmit,maximum nyersz.Ha mást nem,tapasztalatot,de ha csak nézed őket,nem fognak csodák történni.Ha az egyik bunkó veled,attól még a másik lehet vevő a közeledésedre.Sajnálni fogod,ha nem mersz közeledni a kiszemelted felé,mert elszalasztasz majd egy lehetőséged.Ez kizárólag a Te hibád lesz,mert nyúl voltál.Úgyhogy menj oda csajokhoz,szólítsd meg őket,és ne keseredj el,ha először nem sikerül.Majd sikerül másodszor.Ha valaki nem a te embered,majd akad helyette millió,aki pont arra vár,hogy megszólítsd.
2009. nov. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

legyél bátor!!

aki nem mer az nem is nye!!:D

ha megpróbálod,de a válasz nem,akk legalább benned lesz a tudat h nem rajtad múlt,te megpróbáltad,de ha nem akk az sz*r érzés..mert lehet h te is bejönnél neki!!

tudom nehéz,mg közhely,de vegyél magadon erőt és szólítsd le!!csak először lesz nehéz..aztán belejössz..:P

velem is volt h csak arra vártam h szóljon már vmit hozzám..

szóval..sok lány csak nem mer kezdeményezni

úgyh..

KEZDEMÉNYEZZ TE!!

sok szerencsét!!

drukkolok!!:D

16/L

2009. nov. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
KÖSZI marhanagy igazság amit mondtok kösz kösz kösz
2009. nov. 17. 19:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs ha most nem kezdelek vigasztalni. De szerintem nem is kell idegeneket leszólítani. Először is szemezni kell. Ha a lány viszonozza akkor már bátran odamehetsz. Ha nem akkor keress mást addig amég valaki nem viszonozza.
2009. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez is igaz
2009. nov. 17. 20:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Megértelek, én is ilyen vagyok. És nem is tudok változtatni, mert ...ez hosszú történet. Sok olyan lány van, akikkel lehet enélkül is ismerkedni. Nem kell 'leszólítani' és mindenféle erőltetve kreált dumával eléállni, hanem csak úgy elkezdtek beszélgetni, akár közös ismerősön keresztül, és úgy meg már adja magát a dolog. Vagy ott a net.


16 éves korom óta folyamatosan van barátnőm, most vagyok 25, és még csak nem is vagyok az a húdejópasi, szóval fel a fejjel, van esélyed.;) (valszeg ezért is nem fejlesztettem ki a 'nő-leszólítás' képességét, mert el vagyok kényeztetve, hisz anélkül is jut mindig valaki, szóval igen, lusta dög vagyok :P)

2009. nov. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!