Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a legjobb gyógyszer szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb gyógyszer szerelmi bánat elen?

Figyelt kérdés
2008. máj. 24. 15:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Én pasi vagyok, szóval lehet, nem írtad a nemed, nem a te stílusod.


Magam részéről egy alapos berugás a haverokkal eddig már többször is segített.

2008. máj. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Én lány vagyok, de osztom az előző véleményt :) egy jó piálás, esetleg egy nagy sírás a csajokkal segíthet. Persze a "meló javát" így is meg kell szenvedned, de ez átmenetileg segít és meg is gyorsíthatja a folyamatot. Fel a fejjel, ilyenkor mindig kinyílik ám egy másik ajtó... ez egy új kaland kezdete lesz, majd meglátod :)
2008. máj. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
81%
Nem írtad miért szakítottatok. Lehet hogy még később összejöhettek. De ha erre nem látsz esélyt akkor menj más környezetbe bulizz hátha megismerkedsz valakivel.
2008. máj. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Csoki!

Még több csoki!

Csak vigyázz a mellékhatásokkal...

2008. máj. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
lány vok
2008. máj. 24. 18:45
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Én lány vagyok, és nekem a legjobb gyógyszert egy "kicsit több mint legjobb barát" pasi jelentette :)
2008. máj. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Én is lány vagyok, nekem is szerelmi bánatra a legjobb egy alapos alkohol-kúra a legjobb barátnőkkel. Utána is szar lesz, de legalább a feszültésg egy részét levezetted. De sajnos ezzel mindenképp meg kell küzdeni.
2008. máj. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Szia. szerintem az összes emlékei ami nálad van, (ha van) akkor azokat utoljárra szedd elö, vegyél elötte csokit. de mindenképp igazi csoki legyen, ne csak massza. és nagyon sokat. zene, a közös számotok. És egyik este amikor amugy is egy nő érzékenyebb nézegesd. gondolj vissza a legszebb pillanatokra csokievés közben. persze a rosszakra is és jöjj rá, hogy nem is olyan nagyszám az a psi. Hidd el. Én rengeteget csalódtam. Sokszor miattam és ezt be is vallom. utánna MINDEN emléket légmentesen zárj el. a zenéket cd-re ird ki. és majd (még nem tartok ottXD) 60-70 éves korodban vedd elö. és meséj az unokáidnak. DE SEMMIKÉPP SE AZON GONDOLKOZZ, HOGY Ő MIJEN JÓ. mert akkor az életben nemfelejted el. egyszer add ki magadból. utánna legyen a múlté:D és legyen egy szép emlék.
2008. máj. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
35%
qurvák / örömlányok / prostik / ribancok, mind1 csak szopjon
2008. máj. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%

cián nagy mennyiségben minden reggel, esetleg ópium mindíg több, persze van aki az arzénre esküszik...


S4L3M

2008. jún. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!