Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érettségifelkészítő vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érettségifelkészítő vagy a barátom?

Figyelt kérdés

Sajnos nem egy városban lakunk, és ezért igazodnunk kell a buszokhoz, és az órarendünk sem passzol tökéletesen

aztán nekem csütörtökön röpim van, neki meg pénteken zenekar...

Ezért csak a hétfő, a kedd, a szerda és a szombat marad

na szóval nekem szerdán nem biztos, hogy itt marad, mert sokat kell várni az utolsó órám végéig,

ráadásul kémia szakkörre fogok járni, és azt meg csak hétfőn lehetne...

és akkor marad a kedd meg a szombat

de a szombatok se jók, mert akkor a barátomnak próbái vannak.

Tehát akkor lesz vasárnap

de akkor meg ritkán járnak a buszok...

és nem tudom, hogy akkor menjek-e kémiára...

ha nem megyek, akkor a érettségi lesz gáz, de ha meg igen, akkor nem találkozunk.

Szóval nem tudom, mi lenne a helyes...


2011. szept. 14. 20:42
 1/6 Tréfarépa ***** válasza:
78%
inkább tanulj ... a fősulin majd lesz annyi broki hogy azt sem tudod majd melyikhez nyúlj először
2011. szept. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Menj el a próbáikra, szerintem ő se bánkódna :)
2011. szept. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tajparaszt ***** válasza:
100%
Az érettségi fontos, hogy jól sikerüljön.
2011. szept. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ne viccelj, még jó, hogy az érettségifelkészítő...jóformán, kis túlzással, ezen múlik az életed hátralevő része...a fiút elhiszem,hogy szereted, és ő is téged, hogy hiányoztok egymásnak,de egyrészt senki miatt (de főleg egy fiú miatt) ne tedd félre a kötelességeidet. és egy kapcsolat sem tart örökké...ha meg szeretitek egymást, a barátod tutira megérti a döntésed. és legalább nem untok rá a másikra. :) szombaton meg egész nap együtt lehettek
2011. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
bocsi a szombatosat félreolvastam. :) ja és még anyni, hogy a barátod sem mond le a próbáiról miattad, ami teljesen normális. te se mondj le a kémiáról
2011. szept. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább tanulj.

Ha egyszer szétmentek a barátoddal akkor bánni fogod hogy miatta hanyagoltad a sulit.

2011. szept. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!