Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan érzem magam bűnösnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam bűnösnek ha van egy pasi akivel feltűnően jól elvagyok közbe van barátom?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve van barátom .

Ezt a srácot is már ismerem kb 2 éve de csak most lettünk ilyen jóba. Folyton ölelgetjük egymást,csipkelődünk,egyszer lementem hozzá,úgy ültünk,hogy fogta a kezem...

Rosszul érzem magam e-miatt ...


2011. nov. 10. 21:16
 1/3 mus musculus ***** válasza:
Szerintem jogosan, ez már kicsit sok. Nem mondom, hogy párkapcsolat alatt abszolút ne haverkodjon ellentétes neműekkel az ember, de azért annak is van egy határa. Te ezt már átlépted, de még jóvátehető.
2011. nov. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Chupachups ***** válasza:
Engem zavarna ha a baratod lennek.
2011. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezért ne engedjünk ilyen testi kontaktust, mert akkor hoppá lesz. Ha van párod akkor nem másokat kell ölelgetni és kezét fogni. Most az a srác is többet akar majd. Jé milyen meglepő....
2011. nov. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!