Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy idegenek beszóltak/megjegyzést tettek, amiért kivágott felsőben mentetek? Mit mondtak?

Figyelt kérdés

Többször is hallottam/olvastam már, hogy erre panaszkodnak a lányok, hogy valami bunkó kellemetlen megjegyzést tett a kihívó öltözködésükre, csak az nem derült ki, hogy pontosan mit mondtak. Veled volt már ilyen? Milyen megjegyzést tettek? Hogyan reagáltál vagy reagálnál erre?


Köszönöm a válaszokat.


2011. szept. 14. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
"rászarnék a melledre"
2011. szept. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Ezért nem kell ribijelmezben flangálni az utcán...
2011. szept. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
"Kim Ir Szen, úgy Arafat" - mondta Boncz Géza (talán). Vagyis aki kihívó ruhában járkál, az nyilvánvalóan megjegyzéseket is fog kapni. Csak sajnos sok esetben a kihívó ruha viselése és a beszólások elfogadása nem kompatibilis egymással, és a nőcik megsértődnek, mintha nem ők adtak volna okot és lehetőséget a beszólogatásra. Az ilyeneken csak röhögni tudok, csinálják a balhét, holott ők tehetnek az egészről.
2011. szept. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyapámnak igaza van, ha nem tetszik, hogy beszólnak, akkor lehet úgy is öltözködni, hogy nincsen kint a cici, fenék, tanga.
2011. szept. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Hát most mondjam azt h nekem sima csőfarmerben meg hosszúujjú(nem kivágott) felsőben smink nélkül is beszóltak már többször?Aki bunkó segg az az is marad.Nem csak akkor ha kihívóan van egy lány felöltözve.
2011. szept. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
max anyám :D
2011. szept. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"belátok!"

ez nem számít beszólásnak, de azért leírtam :D

2011. szept. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én és egy bnőm úszásra mentünk. hideg idő volt, hosszú gatya, kabát, és amúgy sem vagyunk azok a kihívóan öltözködők, egyikünk sem, és akik beszóltak nem is voltak közel. egy kávézó vagy inkább kocsma teraszáról kiabáltak vmit, nem is emlékszem, pontosan, csak köszöngettek, de egyértelműen nem oylan stílusban, ahogy azt elvárnád. (félreértések elkerülése végett: nem ismertük őket)


aztán a wst end alatti aluljáróban egy rossz külsejű pasas megjegyezte, mikor másodszor jött szembe (!) hogy: "szia szép lány, jó a segged"

2011. szept. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok. akkor is tél volt, karácsonyi ajándékot vettünk. hosszú farmerben voltam. szóval enynit arról, hogy kihívó öltözködés. mikor suliból haZA MEGYEK, EGYIK HÁZAT ÉPÍTIK AZ UTCÁN AHOL JÁROK, RENDSZERESEN UTÁNAM BÁMULNAK IDEGESÍTŐ MÓDON A MUNKÁSOK. bocs, nem direkt írtam nagy betűvel
2011. szept. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer munkások rámfütyültek, én meg megkérdeztem, hogy kutyának nézel, vagy rigó b@szta az anyád? :D
2011. szept. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!