Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar a srác, ha elmegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar a srác, ha elmegyek mellette. (tovább lent) (? )

Figyelt kérdés
... szóval, amikor elmegyek mellette a folyosón, belebámul a képembe és követ a tekintetével. Tudni kell róla, hogy nem ismerem, nem is beszélgettünk, csak látásból ismerem. Nem is tetszik, csak kíváncsi vagyok, hogy miért ilyen idióta? :D Vagy miért csinálja ezt?
2011. szept. 15. 16:37
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/177 anonim ***** válasza:
És az az árvaházas dolog is érdekelne,én csak állatokat vagyok hajlandó befogadni..:)
2011. szept. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/177 A kérdező kommentje:
Igen, gimis vagyok. Idén érettségizek, ha minden jól megy. Még fogalmam sincs mi leszek, ha nagy leszek. :D
2011. szept. 15. 18:39
 63/177 A kérdező kommentje:
Igazán? Akkor befogadnád néhány osztálytársamat? :D Esetleg ezt a bámulóst? :D
2011. szept. 15. 18:39
 64/177 A kérdező kommentje:
Én is szeretem az állatokat, de nem az ilyen módon viselkedő embereket, hanem pl. a kutyákat. :)
2011. szept. 15. 18:42
 65/177 anonim ***** válasza:
Állatokról volt szó-kettő darab L-betűvel.:D Egyébként én is tudok ilyen bámulós sztorit.Még gimiben jóban voltam egy csajjal,beszélgettünk szünetben és szólt,hogy nézzek oda,bámulja őt az egyik osztálytársam..Odanéztem és úgy bámult a srác,hogy észre sem vette,hogy mindketten-én és a csaj is rá nézünk és azt nézzük,hogy miért bámul.:DDElég beteg szitu volt.Áruld már el,ha ilyen csinos vagy,alig sminkeled magad,néha vasalod a hajadat,akkor mit keresel a gép előtt ilyenkor?:DFőleg itt,gyk-n?Ide nyomik járnak,vagy olyanok,akiknek elég sok a gondjuk..:))
2011. szept. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/177 A kérdező kommentje:

Mert ma nem volt leckém, így unalmamban nem tudtam jobb elfoglaltságot találni. :D Meghát kíváncsi voltam, mi lehet a baja ennek a lénynek.

De ezt én is kérdezhetném rólad. Ha hasonlítasz Johnny Depp-re... (és macskakörmözöm, amit te írtál) :D

2011. szept. 15. 18:47
 67/177 A kérdező kommentje:
Persze a sminkelős részt lehagyva :D
2011. szept. 15. 18:49
 68/177 anonim ***** válasza:

Na,de regisztráltál egy ilyen srác miatt?Nem tetszik neked,csak nem merted elárulni?

Nekem sok problémám van és néha jó látni,hogy másoknak is van problémájuk...és szeretek segíteni.és bár még fiatal vagyok,már sokat tapasztaltam és sok mindenről megvan a kiforrott véleményem,amit szeretek megosztani..és sorolhatnám,meg most nincs benzin a motorba.:D

2011. szept. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/177 anonim ***** válasza:
Bocsi,szóval tetszik neked,csak nem merted leírni a kérdésben?:D
2011. szept. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/177 A kérdező kommentje:
Hát egyáltalán nem tetszik, csak azért tettem fel a kérdést, ha a válaszolók szerint azért csinálja, mert tetszem neki, arról jó ha tudok. (hogy tudjam még mikre számíthatok tőle) :D A hideg is kirázott a gondolattól, hogy hozzám érne... Nem tetszik. Egy tipikus nagymenő, cigis, piás, meg ki tudja még milyen. Meg nem egy IQ bajnok. Ennyit tudok róla, mert a barátnőm ismeri.
2011. szept. 15. 18:57
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!