Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar a srác, ha elmegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar a srác, ha elmegyek mellette. (tovább lent) (? )

Figyelt kérdés
... szóval, amikor elmegyek mellette a folyosón, belebámul a képembe és követ a tekintetével. Tudni kell róla, hogy nem ismerem, nem is beszélgettünk, csak látásból ismerem. Nem is tetszik, csak kíváncsi vagyok, hogy miért ilyen idióta? :D Vagy miért csinálja ezt?
2011. szept. 15. 16:37
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/177 anonim ***** válasza:
Gondolom vidéki vagy,ott élnek a bámulós fazonok.:DD
2011. szept. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/177 A kérdező kommentje:
Már több, mint egy éve regisztrálva vagyok. Néha nekem is akadnak problémáim, itt keresek rá választ. (mert itt megkérdezhetem, amit máshol nem merek) :D És természetesen, ha tudok, én is szívesen segítek másoknak, hogy ne csak bunkó hozzászólásokat kapjanak.
2011. szept. 15. 18:58
 73/177 A kérdező kommentje:
Nem vidéki vagyok, Bp. környéke. Sajnos mindenhol akadnak ilyenek. Én undorodom tőlük. Főleg amikor egy 40 feletti alkoholista odajön a buszon és ... A normális pasik, sehol sincsenek.
2011. szept. 15. 19:01
 74/177 anonim ***** válasza:
:DÉn is Bp környéki vagyok.Azért annyit el kell árulnom magamról,mielőtt összeköltözünk persze,hogy nem vagyok egyszerű eset.:)))
2011. szept. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/177 A kérdező kommentje:
Na de miért is? :D
2011. szept. 15. 19:07
 76/177 anonim ***** válasza:

Pl.:D

Ha jó kedvem van,azt mindenki észreveszi,de ha rossz azt iss.:DDAzzal,akit nem szeretek,nagyon nyers vagyok.Nehezen ismerkedem a velem egykorúakkal,el sem tudnád képzelni,mennyire felszínesek.Fiatalabbakkal,mint te pl. nem is szoktam ismerkedni,ezért is tök meglepő,hogy értelmes vagy és hasonlítasz arra a nem tudom kire-csak kevesebbet sminkeled magadat és néha vasalod a hajadat,még mindig itt vagy és azt olvasod,amit írok és néha még mosolyogsz is..Meg lehet veled poénkodni.:DEgyébként tudtad,ha most is mosolyogsz,az azt jelenti,hogy már meg is kívántál?:DNa,na láttam ám!:)))

2011. szept. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/177 A kérdező kommentje:
Én toleráns vagyok, és türelmes, mivel azért hozzám is kell egy kis türelem. :D
2011. szept. 15. 19:13
 78/177 anonim ***** válasza:
"hozzám is kell egy kis türelem"-ez már személyes.:)Kifejtenéd?:))
2011. szept. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/177 A kérdező kommentje:
Én is nehezen ismerkedem, meg félénk vagyok, ha élőben kell beszélgetnem bárkivel is. Meg nehezen engedek közel magamhoz embereket, de akit megkedveltem, attól nehezen válok meg. Én is hangulatember vagyok. Nahát, megkívántalak volna? :D Ez már a Johnny Depp-es témánál szerintem elég nyilvánvalóvá vált. :D
2011. szept. 15. 19:17
 80/177 A kérdező kommentje:
Hát arra értettem, hogy félénk vagyok, zárkózott egy kicsit. Ha valaki meg akar ismerni, annak elég kitartónak kell lennie. :)
2011. szept. 15. 19:18
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!