Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korig korai elkezden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korig korai elkezdeni a sexet? És mikortól késő?

Figyelt kérdés

2011. szept. 15. 20:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
Ez nem kor függő! Sokan mondják hogy majd 17-18 évesen. De én azon az elméleten vagyok hogy akkor mikor már úgy érzed mikor már érett vagy! Most az hogy pl 17 éves vagy az csak egy szám! Van aki már 14 évesen olyan szinten van szellemileg mint egy 20 éves!!
2011. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én a korairól szerintem már túl vagyok, de az utóbbi még simán bekövetkezhet.
2011. szept. 15. 20:53
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Érettségi után a tuti. Minimum 3x-os az orgazmusélmény.
2011. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
szerintem nincs olyan hogy késő... amikor megtaláltad azt akiben megbízol, akit szeretsz ...stb akkor majd meg történik... nem kell rágörcsölni... :) így lesz tökéletes az első alkalom :)
2011. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát azért 50-60 évesen(ha persze megélem) már eléggé gáz lenne elveszteni talán akkor már jobb is ha hagyom! De ezt most nem magam miatt tettem fel hanem olvastam egy cikkben egy ehhez köthető mondatot.
2011. szept. 15. 21:04
 6/19 anonim ***** válasza:

15 évesig biztos hogy korai. Talán 16-17 éves korra már vannak páran, akik megfelelően tudnak gondolkozni szex terén, és megfelelő a felvilágosításuk, és persze a párja is olyan. De fiúknál szerintem 17 évet mondanék, hiszen az átlag még mindig az, hogy a lány a fiatalabb a pároknál. Bár sokan úgyis elkezdik már 14 évesen is... Azt nagyon korainak tartom.

Későnek talán a 45-50-től mondanám.

2011. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Kövezzetek meg, de 23 voltam és máig vele vagyok. Előtte nem volt semmi komoly, mindig éreztem valami picike viszolygást, ha a fiúval voltam. Nem akartam eddig várni, de akik lehettek volna valahogy nem jöttek be. Nem is testileg, csak valami mindig azt súgta, nem lesz jó. Nem erkölcsi dolgok miatt. Utólag ki is derült, hogy jók voltak az előérzeteim.

Barátom nem nézett le emiatt, sőt, örült neki, hogy az első volt nekem. Igazán szeretem, és vele sose fordult meg a fejemben, hogy nem lesz jó, ha belemegyek.


Sokak szerint ma ez már aggszűzségnek számít, de ez van...

2011. szept. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Van ismerosom aki 9volt ez korai. en agyi szintemet mondom h 15az az idealis kor ha 1eve eggyütt vagytok. de a 17+az a jo kor
2011. szept. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
17 felett már ideális alatta felelőtlenség,butaság és sosem késő
2011. szept. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
Amikortól tudod, hogy magyarul szex és nem sex!
2012. jan. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!