Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOk a prosti egyetemeken?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOk a prosti egyetemeken?

Figyelt kérdés

Olvastam egy cikket a luxus prsotikrol, és ott azt irák hogy az egyetemista lányok a legkellendöbbek.

Van valamilyen felmérés hogy 100 lánybol hány probálta már ezt a "munkát"? Vagy nektek van tippetek?


2011. szept. 16. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
100 lányból 43 próbálta már.
2011. szept. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
igen erről már én is hallottam.. általában nincs pénzük albérletre vagy tandíjra és így próbálnak boldogulni. ez igazábol egyetem függő jogon meg közgázon valszeg alig van míg a kevésbé mívos helyeken meg több
2011. szept. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezt a cikket olvastam, hátha érdekel valakit:


[link]


Csillagokat át kell irni, mert nem lehet rendesen kiirni.

2011. szept. 16. 12:25
 4/5 BlackSword ***** válasza:
100%

Már bocs, de pont a jogon meg a közgázon vannak az ilyen csajok, akármennyire is "mívós" az a nívós...


Szerintem a műszaki karokon (ahol az embernek meghalni sincsen ideje) jóval kevesebb... Mert mérnöknek nem a kis p1csák mennek, hanem azok akik valóban hasznos munkát is akarnak végezni, és nem félnek, ha egy köbméter betont kell bekeverni... Ellentétben a jogász, közgazdász lányokkal, akik csak a feneküket meresztik...

2011. szept. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

BlackSword válaszával értek egyet, a mérnök, orvos-jelölt lányok között ez nem jellemző. Nem csak a külső miatt (nem mindegyik csúnya), hanem mert egyszerűen más a mentalitás.


Ellenben a kommunikáció, szociológia szakok és társaik tömve vannak "luxus" prostikkal.

2011. szept. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!