Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nehez kielegiteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehez kielegiteni egy lanyt?

Figyelt kérdés

Meg szuz vagyok es bevallom, legnagyobb felelmem, hogy ha egyszer eljutok egy lannyal a szexig, akkor nem fogom tudni kielegiteni es kudarcot vallok, mint ferfi...

Nyilvan minden embernel mashogy van, de nehez egy lanyt eljuttatni a csucsra? Mennyire fugg a dolog a peniszmerettol? Mikre kell odafigyelni, hogy elvezetes legyen a lanynak az egyuttlet es ne okozzak neki csalodast?

Lanyok! Szamotokra mi az, ami nagyon kiabrandito tud lenni szexualis ertelemben veve, ami miatt azt mondjatok, hogy borzaszto volt az adott sraccal a szex? Ha elso alkalommal nem olyan jo a szex, akkor nem csalodtok, vagy nem abrandultok ki kicsit a fiubol?


2011. szept. 17. 00:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy akarj neki örömet szerezni, ha foglalkozol vele, már nem lehet baj. Lehet, hogy nem fog elélvezni elsőre, de ha figyelmes vagy, majd belejöttök. Senki nem születik profinak.


A méret csak akkor gáz, ha annyira pici, hogy alig lehet érezni, de ehhez tényleg nagyon kicsinek kell lennie. Meg a figyelmességgel lehet kompenzálni a méretet. Ne aggódj.

2012. jan. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
igen nehéz főleg ha vesszük, hogy minden 3. lány képtelen a hüvelyi orgazmusra :D
2012. jan. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Figyelj..!

Egy női hüvely átlagban 12cm ekkora azért csak van...és biztos vagyok benne ,hogy átmérő sokkal jobban számít nekik mint az hogy milyen hosszú..

hiába van 25 cmes farka valakinek ha olyan mint egy ceruza.. jobban elvannak ők a 18cmes vastagabbal...

amúgy tényleg ne stresszelj rá tényleg gáz lesz belőle... (tapasztalat) volt rá példa ,hogy nekem is lelankadt közbe... mert keményen rástresszeltem ,hogy a barátnőm "még mindig nem ment el"... de szerencsére nekem igen jó barátnőm van és nem lett belőle semmi hátrányom megértette ,hogy mi volt a gáz tudta ,hogy alapból nincs vele semmi baj :D azóta is vele vagyok és nagyon szeretem :D Hidd el ha a csaj elsőre nagyon sokat vár és tegyük fel (Ne adja isten... sok szerencsét!!) nem kapja meg és hülyén reagál szerintem régen rossz.. Ha látja ,hogy figyelmes vagy de mégsem jött össze pedig te nem voltál önző..akkor hidd el nem fog rosszat gondolni.. és ha te ennyire szeretnéd "tökéletessé" tenni nem hinném ,hogy önző módon fogsz majd teljesíteni.

2013. márc. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

csókolózás nélkül nehéz jó előjátékot csinálni?

.... nem akart velem csókolózni, ezért nekem is voltak gondjaim az előjátékban és a sexben.

2016. ápr. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!