Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van arra esély ha a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra esély ha a feleség megcsalta a férfit és a férfi vissza fogadja a nőt, hogy mükődni fog e hosszútávon a kapcsolatuk újból?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 12:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

sehogy

a férfiben egy csepp büszkeség sincs, persze ha van gyerek más a helyzet

2010. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
van egy gyerekük aki 1 éves, azt mondja miatta próbálja meg anővel újból, mert úgy látja most változott a csaj.... én megcsak reménykedem, hogy egyszer újból enyém lesz ez a pasi aki vissza megy a családhoz
2010. dec. 30. 13:01
 3/22 anonim ***** válasza:
mivel bizalom már nincs szerintem, ezért nem hiszem... Gondolj bele fordított esetben mi lenne.
2010. dec. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
én is úgy vélem nem fog mükődni, de az embereket ezek szerint lehet az orruknál fogva vezetni....
2010. dec. 30. 13:03
 5/22 anonim ***** válasza:

előző vagyok

velem most az van hogy van egy srác akinek már szintén van felesége,6 éve vannak együtt...és most szeretne velem lenni, jobban megismerni engem, azt mondta azt sem bánja ha nem fekszem le vele csak hagyjam h örömet okozzon nekem. és a legelején kijelentette hogy ő nem teheti meg azt hogy elválik... akkor most ennek mi az értelme?

2010. dec. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

hát akkor hasonló cipőben járunk.... valami ilyesmiket mondott nekem is, a válást leszámítva

és hogy együtt vagyunk 1 hónapja , tegnap közölte , hogy a családot választja és köszöni hogy vele voltam..

2010. dec. 30. 13:07
 7/22 anonim ***** válasza:
mi 2 hónapja, csak az a különbség hogy náluk még nincs gyerek és úgy látszik hogy még egy ideig nem is terveznek.Hát igen benne van a pakliban ,hogy nagy valószínűséggel a családját fogja választani,de szerintem ha valakiben már csak a gondolat is felmerül hogy megcsalja a másikat akkor ott mindenképp gond van, és főleg ha meg is teszi, előbb utóbb szerintem vége lesz a házasságnak. Ha nem pont miattam vagy miattad fognak elválni akkor majd más miatt.Én is ettől félek hogy majd nekem is ezezl jön elő hogy akkor most fejezzük be:) De én szeretném valahogy elérni hogy ne tudjon kiverni a fejéből :)
2010. dec. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

én már megtettem hogy ne tudjon kivernia fejéből és szerintem te is érd el ezt mihamarabb, mert én tudom, hogy ha majd veszekednek akkor biztos szóba fogok kerülni(mert tud rólam a csaj, hogy vagyok a pasijának)

ráadásul maradnak nyomok utánam a lakásba, amitől a csaj tuti ideggörcsöt fog kapni és csak vita lesz és vita, amit a pasik utálnak!én most se vitáztam vele, amikr közölte mi van, annyit mondtam el fogadoma döntésed de vérzika szívem és légy akkor boldog vele4 erre ő azt mondta ilyen önzetlen csajjal még nem talizott soha...

2010. dec. 30. 13:24
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy te mennyi idős vagy, de én még nem mertem felmenni a lakásukba pedig már hívott, de valahogy mindig azon paráznék hogy mikor toppan be a nő,és az meg ugye elég kellemetlen...így is mindig azt mondja hogy állandóan rám gondol, és még mivel nem feküdtem le vele gondolom ez cska tetőzné a dolgot:) Csak attól félek hogyha észreveszi magán a dolgot, akkor inkább azt mondja hogy legyen vége mert nem akar válást...
2010. dec. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

én 26 vagyok, és te?

amugy én most is még asráccal vagyok egy lakásba mert a családját elköltöztette, tehát nem olyan egyszerű a szitu itt sem, ahogy olvasom nálad sem!!!én azt tudom tanácsolni neked, hogy ha szereted a srácot, akkor vállald be, met bánni fogod ha nem teszed meg! én bevállaltam nagyon jó volt az együtt eltőltött idő neki is nekem is, de valami miatt most meghátrált, de bízom abban, hogy nem sokáig lesz harmonikus a kapcsolat az exével és akkor majd megint jövök én a képbe, hogy még is csak én kellek neki!tehát menj fel a lakásra és enged sódorni magad a hullámmal, ne tervezz semmit,jöjjön magától minden... sok sikert kívánok neked és légy szerencséseb mint én, jelenleg!

2010. dec. 30. 13:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!