Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van rá esély hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély hogy belém botlik egy normális férfi?

Figyelt kérdés
Magamat lassan meggyógyitva a válás gyötrelmeit kiheverve már csak egy olyan embert várnék aki megbecsülné azt hogy van családja.36 éves nő
2010. márc. 16. 13:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jó döntés! Sok sikert!
2010. márc. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Van, de a mai világban elég szerencsésnek kell ehhez lenned, az egyszer fix...

19/F

2010. márc. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10%
Talán, ha nem mennél hozzá felelőtlenül egy férfihoz, akit nem is ismertél igazán.. ráadásul családot alapítottatok.. magadnak köszönheted
2010. márc. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Mi a fenének kell károgni? Minden embernek vannak elhibázott lépései, senki nem tökéletes. Ő legalább elvált, más az egész életét egy sz*r házasságban éli le.
2010. márc. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Na, ez a csodálatos jótanács az utolsótól...

Kívánom neki, tanulja meg, hogy az ember sose tudhatja kihez megy hozzá, és ki lesz belőle 10 év múlva!

Arról nem beszélve, hogy az ember még saját magát sem ismerheti egészen. Vannak egyértelmű jelek, van aki már esküvő előtt is egy link tróger, aki üti, veri, megcsalja mindent megbocsátó párját.

De van olyan is, akin ez az elején nem látszik. A legnormálisabb férfire is rájön a kapuzárási pánik, akkor mi van? Dögöljön meg a nő, amiért meg mert öregedni örökifjú párja mellett??? És amiért hozzá mert menni, mert 20 évesen még hitt a szerelemben????????

Hú, de megmondanám ennek a ...-nak a véleményemet, csak nem akarom, hogy kicenzúrázzanak!


Amúgy meg van rá esélyed, de az a korsoztály már biztos túl lesz egy váláson, aki hozzád való. Nőssel ne kezdj soha.


Puszi

2010. márc. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A részleteket nem irom le hogy miért váltam el de nem én csináltam hülyeséget . Egy évet adtam neki hogy észhez térjen.Nem tette ,elváltam azóta is becsületesen nevelem a fiukat. Kb. évente egyszer ha feléjük néz. Ők nem ezt érdemlik és talán lesz majd aki ha nem is édeaspjuk de apjuk lesz. Ezek után hogy mered azt irni hogy magamnak köszönhetem Keveset dolgot éltél meg ha igy reagálsz...
2010. márc. 16. 13:53
 7/16 anonim ***** válasza:
A 13:45-ösre értettem, hogy utolsó...
2010. márc. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!
2010. márc. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Huha már kezdtem megsértődni:)

13:50

2010. márc. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát én eladnám a fél lelkem egy családért amit szerethetek, megbecsülhetek... :'(


23/F

2010. márc. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!