Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy leessen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy leessen a volt pasim álla?

Figyelt kérdés

Novemberben eljegyzésre vagyunk hivatalosak, ahol ott lesz a volt pasim (azóta van másik, tehát nem vagyok egyedül). A helyzet az, hogy nagyon csúnyán viselkedett velem, folyton megalázott, majd a végén, 4 és fél után kidobtam, mert elegem lett, hogy mindig én vagyok a "hülye, kövér (megjegyzem, átlagos 36-38as méret vagyok), undorító senki". Azóta (ez már 2-3 éve volt) nem igazán beszélünk, csak nagy ritkán, akkor is folyton megpróbál beszólni valamit, amivel megbánt vagy azt mutatja, hogy ő milyen fantasztikus. Elég beképzelt és azt gondolja, mindenki csak érte van. Legutóbb mikor beszéltünk azt mondta, a legnagyobb tanulság az volt számára abból, hogy (ÖTSZÖR!!!!) megcsalt, hogy ezután jobb lesz, ha nem mondja el a barátnőinek, mert akkor legalább nem lesz belőle vita.

Szóval, a lényegre térve: arra gondoltam, hogy úgy kicsípem magam az eljegyzésre, hogy leessen az álla és h bánja majd, amit velem tett és lássa mit veszített.

Ehhez kérnék tanácsot akár ruha, smink, haj, öltözet terén, akár viselkedésben, egy két frappáns beszólással, leszereléssel. Ha van hasonló sztoritok, szívesen olvasnám hogy sült el.

Nem célom, hogy visszaszerezzem és a klasszikus értelemben nem tetszeni akarok neki, csak úgy érzem, ha ezt megtenném, akkor elégtételt vennék a régi sérelmeim miatt és végre befogná vagy főne a saját levében.


2011. szept. 17. 18:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Engem jobban érdekelne, hogy miért foglalkozol ennyire az exeddel amikor jelenleg is van barátod.
2011. szept. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Rossz a téma.
2011. szept. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Direkt azért írtam, hogy van pasim, mert nem akarok a régitől egyáltalán semmit és, hogy ez legyen világos, de úgy tűnik ezen senki nem képes továbblépni.
2011. szept. 17. 18:12
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Ezek szerint még mindig jelent neked valamit... Hát igen, csípd ki magad, vidd az új pasidat, de ne csinálj műsort, csak elegánsan le se szard, ne figyelj rá, ne is beszélj vele, légy vidám, csacsogj, táncolj stb. Az ex-ed ettől hülyét fog kapni....
2011. szept. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
utolsó: köszi. én is ilyesmire gondoltam. mert nagyon is boldog vagyok most, de annyira megbántott anno a régi, hogy úgy érzem ennyi jár nekem is. egyébként nem jelent semmit, viszont azt akarom, hogy vegyen vissza az önelégültségéből.
2011. szept. 17. 18:14
 6/13 anonim ***** válasza:
A levegőnek nézésen és néhány félvállról tett gúnyos visszavágáson kívül minden ilyen igyekezettel csak magadból csinálnál hülyét.
2011. szept. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki olyan dolgokat, amitől leprás lesz.
2011. szept. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Megertelek,ezzel majdnem mindenki így van,hogy most megmutatom mit is veszített, bánja meg hogy így viselkedett Akkor!!!!

Szerintem az első lépesnek bőven elég,ha van barátod, tökéletes úgy mond kiegészítő .


Az öltözéked legyen egyszerű mégis elegáns,titokzatos sémiképpen sem túl kihívó.

pl.

[link]

[link]

[link]

>De ez az alakodtól is fugg,ezek a fenti változatok ha vékony vagy.

Frizura lehetőleg valami egyszeru,legyen alkalomhoz illő.


Hogy viselkedj?

Legyel nagyon kedves mindenkivel.

Mutasd ki a szeretetedet a barátod iránt.

Legy előtte büszke,de meg sem pökhendi.

Legyél bajos, csábító, beszélgess és erezd jól magad!!


Smink?

Inkább natúr sminket ajánlanak,egy kis ezüstös csillamporal, halvány szájfényt,de ez a te döntésed,legyen összhangban a ruháddal.


Remélem valamennyit segitettem!!!

bocsi a helyes írási hibakert!

Udv,25/lany

2011. szept. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszönöm. Én is ilyesmikre gondoltam.
2011. szept. 17. 18:51
 10/13 anonim ***** válasza:

szerintem az exedet nem fogja érdekelni.

az ilyenekkel nem tudsz kicseszni

2011. szept. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!