Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a pasim elhanyagol a haverok miatt?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete szinte folyamatosan ezekkel a haverokkal van, akik mind egytől egyig ratyi, füves, csavargók. Velem 3 hét alatt találkozott kb. 4x, előtte hetente 2-3x találkoztunk. Ha találkoztunk, utána egyből rohant a haverokkal bratyizni. Hiába mondtam neki szépen, vagy nem szépen hogy ez így nem lesz jó, nem ért meg. Azt mondja hisztizek. Ezek az a haverok nagyon rossz irányba viszik, szerintem füveznek is együtt, megváltozott a viselkedése, nem úgy beszél velem mint a barátnőjével, hanem mint egy haverrel. Az a durva, hogy egy 25 éves pasiról van szó, és 3 éve együtt vagyunk. Mit tegyek? Én szeretem őt, nem akarom elveszíteni, de jó lenne valahogy móresre tanítani hogy felfogja végre mit csinál!
2011. szept. 13. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
sajnos úgy tűnik a haverjai fontosabbak neki, dobd ki, hátha akkor megjön az esze, ha szeretett, akkor bocsánatot kér, ha nem, akkor megy vissza a haverokhoz füvezni...
2011. szept. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Jobban tetszene ha egy papucs lenne a pasid?
2011. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Mitmivan? ***** válasza:
78%
Amúgy szerintem is dobd ki. Ha bocsánatot kér utána akkor lehet nyert ügyed van, ha meg nem érdekli akkor jobb is, hogy megtörtént.
2011. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Mitmivan? ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy papucs kell neki, csak egy kicsit több törődést szeretne. Nem tudom mi a bajod ezzel..
2011. szept. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 szamóca.. ***** válasza:

egyébként a legjobb ha lespanolsz a haverjaival. a füvezéssel nem tudsz mit kezdeni, de eltiltani nem tudod, és jogod sincs hozzá. zsarolhatod ilyen "ha szívsz elhagylak" dumákkal, de semmi értelme mert nem téged fog választani, ez nem így megy hogy majd ő azt eldönti. az lesz belőle hogy titokban fog szívni.

DE ha lespanolsz velük, az egyrészt jó, mert ellenőrzés alatt tarthatod hogy mennyit szív, másrészt meg jót tesz a kapcsoaltotoknak, harmadrészt emg "bosszúnak" sem tuolsó, rendszerint egy idő után zavarja a pasikat hogy a haverjai szeretnek téged nagyon, és egyre kedvesebbek lesznek, hogy bizonyítsák, méltóak rád, és maguk mellett tartsanak.

2011. szept. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én ezekkel a haverokkal a 3 év alatt kb. 5x találkoztam,a pasim szülővárosában élnek, én meg arra nem járok...
2011. szept. 13. 20:47
 7/13 anonim ***** válasza:
20:45 nem hiszem, hogy a kérdezőnek ilyen könnyen menne lespanolni a barátja haverjaival, ha még is, sztem akkor is továbbra falaznának a barátjának, mivel vele régóta jóban vannak... nem hiszem, hogy a haverjai, akik szintén füveznek, megbízhatóbbak lennének.
2011. szept. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 szamóca.. ***** válasza:

nem kell falazni ha nem hisztizik a nő.

ez a jó abban ha valaki nő. ha jól tudja felhasználni az "adottságait", úgy tudja befolyásolni az ilyen dolgokat mint pl a füvezés hogy azt a srác észre sem veszi.

de ha nem jól tudja akkor marade a hiszti, meg a zsarolás, a srác részéről pedig a kellemesen bizsergető izgalom mikor tilosban kell megtekerni a cigit.

2011. szept. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem akkor is csak 2 választás van: a csávó vagy észhez tér, és az idejébe bele fog férni a barátnő és haverok egyaránt (az, hogy leszokjon a cigiről, már túl nagy elvárás lenne), vagy pedig kidobod őt, kedves kérdező. tudom nehéz elfogadni, de ha hanyagol, és helyetted inkább a haverjait választja, akkor már nem szeret. és amúgy is, aki 25 évesen ilyen gyerekesen viselkedik... hát szóval jobb lesz neked nélküle, hidd el, mielőtt még téged is lehúz magával.
2011. szept. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*cigi helyett fűt akartam írni
2011. szept. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!