Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy leessen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy leessen a volt pasim álla?

Figyelt kérdés

Novemberben eljegyzésre vagyunk hivatalosak, ahol ott lesz a volt pasim (azóta van másik, tehát nem vagyok egyedül). A helyzet az, hogy nagyon csúnyán viselkedett velem, folyton megalázott, majd a végén, 4 és fél után kidobtam, mert elegem lett, hogy mindig én vagyok a "hülye, kövér (megjegyzem, átlagos 36-38as méret vagyok), undorító senki". Azóta (ez már 2-3 éve volt) nem igazán beszélünk, csak nagy ritkán, akkor is folyton megpróbál beszólni valamit, amivel megbánt vagy azt mutatja, hogy ő milyen fantasztikus. Elég beképzelt és azt gondolja, mindenki csak érte van. Legutóbb mikor beszéltünk azt mondta, a legnagyobb tanulság az volt számára abból, hogy (ÖTSZÖR!!!!) megcsalt, hogy ezután jobb lesz, ha nem mondja el a barátnőinek, mert akkor legalább nem lesz belőle vita.

Szóval, a lényegre térve: arra gondoltam, hogy úgy kicsípem magam az eljegyzésre, hogy leessen az álla és h bánja majd, amit velem tett és lássa mit veszített.

Ehhez kérnék tanácsot akár ruha, smink, haj, öltözet terén, akár viselkedésben, egy két frappáns beszólással, leszereléssel. Ha van hasonló sztoritok, szívesen olvasnám hogy sült el.

Nem célom, hogy visszaszerezzem és a klasszikus értelemben nem tetszeni akarok neki, csak úgy érzem, ha ezt megtenném, akkor elégtételt vennék a régi sérelmeim miatt és végre befogná vagy főne a saját levében.


2011. szept. 17. 18:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire semmibe vett és ő dobott ki, akkor pont leszarja, majd, hogyan fogsz kinézni.
2011. szept. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én dobtam ki! 4,5 év után.
2011. szept. 17. 19:07
 13/13 anonim válasza:
engem csak az érdekelne, hogy ezekhez a szövegekhez, amiket lenyomott, vajon mennyire nézhet ki jól.. ilyen szövegeket csak nagyon jó pasik engedhetnek meg maguknak..
2011. szept. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!