Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a baránőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a baránőm 1év 1hónap után dobott amikor olyan jól megvoltunk? Nagyon összevesztünk 1szer mert beszóltam neki, de akkor is ennyi idő utánn? :(

Figyelt kérdés
2008. márc. 11. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy mit szóltál be neki, és min vesztetek össze. Nézd, ez egy olyan dolog, hogy nem vagyunk egyformák, mindenki más és más. Ezért más dolgokra másként reagálunk. Lehet, hogy nagyon a lelkébe gázoltál a beszólásoddal. Szerintem próbálj meg vele erről beszélni, lehet, hogy még menthető a kapcsolat!:) Szurkolok! Ja, ennyi idő után? Ez a másik kérdésed. Hát figyelj, a kedvesemmel 5 éve vagyok együtt, de ha engem bármikor megalázna, vagy beszólna egy olyan dolgot, amivel vérig sértene, lehet, hogy én is szakítanék, persze, ennek 5 év után nagyon nagyondurva dolognak kellene lennie.
2008. márc. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja, kíváncsi lennék, mit szóltál be neki. Addig mi sem tudunk írni semmi értelmeset, míg nem tudjuk, valódi oka van-e a csajnak a szakításra. Ugyanis szavak is nagyon durva kárt okozhatnak!!!
2008. márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Én a párommal 6 év után szakítottam,szval az idő nem minden,ha valami nem úgy működik. Lehet mélyen a lelkébe gázoltál, ezt neked kell tudnod.
2008. márc. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!