Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap megcsaltam a bnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap megcsaltam a bnőmet, nagy hülyeség volt de szeretnék vele maradni most hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Szal az a szitu h van egy bnőm fél éve vagyunk együtt de az utóbbi időben nem igazán működnek a dolgok ahogy kéne és kiszerettem belőle már nem érzek semmit iránta vagy legalább is azt hittem. És volt egy másik csaj akivel találkozgattunk párszor, tegnap meg buli után eljött hozzánk és lefeküdtem vele :S Most a szüleim is evvel csesztetnek na mind1 ez már más kérdés... és ma átgondoltam h mi legyen és rájöttem h én inkább szeretnék mégis a bnőmmel maradni mert szeret és hülye lennék otthagyni majd megoldjuk ami nem jó meg én is ragaszkodok hozzá! Csak az a baj h ismerik egymást nem nagy bnők de ismerik egymást és attól félek h mivel ennek a másik csajnak azt mondtam h otthagyom a bnőmet ha elmondom neki h bocs, mégse, elmondja a bnőmnek az egészet :S És az nagy baj lenne! Most mit tegyek ilyenkor mit lehet tenni? Segítsetek pls

16/F


2011. szept. 17. 18:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%

"Most a szüleim is evvel csesztetnek" WTF?

16 éves létedre d*gdosod a lányokat?? Hülye b*zi b*romarcú f*sz kis geny* hulladék vagy! S*GGFEJ!******************

2011. szept. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Már bocs, de hogy lehetsz ekkora idióta? Gondolkozz öcsi, mielőtt cselekszel. Hogy mit lehet tenni? Hát, szerintem mindent be kéne vallani a barátnődnek. Ha eltitkolod, csak a lelkiismeret fogja szúrni az oldalad állandóan.

17/F

2011. szept. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Szerintem szégyeld magad! Az egy dolog,hogy van egy barátnőd és nem érzed magad jól. Ott a lehetőség,hogy szakíts vele,szerintem senki se gátol meg benne,de az,hogy együtt vagytok és megcsalod szerintem írtó gerinctelen dolog. Mond el neki az igazat!
2011. szept. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Csináld ahogy jonak látod..°0
2011. szept. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Légy őszinte, és mondd el a barátnődnek-ha már ekkora gerinctelen voltál-hogy mit tettél!!! Jobb, ha tőled tudja meg, mintha attól a csajtól akivel kettyintettél!


Légy tökös és állj elé.....bocsi de elég szemét dolog volt!!! Nemtudom, hogy neked ez hogy esett volna fordított helyzetben?!

2011. szept. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
OMG! Ezgáááz! Nincs mit tenni, nehéz eset. Egy kiút van az egészből, ha ezt szépen megbeszélitek hárman, tehét te meg a 2 lány.
2011. szept. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
szerintem meg egy igazi férfi vagy.
2011. szept. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Tudom h nem volt okos meg rendes dolog! Nem is mondtam h az de már megtörtént ezen már nem tudok változtatni!


Elmondani nem mondhatom el neki mert nagyon félek h akkor ott hagy :S

2011. szept. 17. 18:40
 9/25 anonim ***** válasza:
Ha kiderül ugy is ott hagy..nem m1?..°0
2011. szept. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Otthagy vagy nem, legalább "megtisztulsz". Tényleg nagyon elmebeteg dolog volt ez. Amint látod meg van kötve a kezed, egyszer mindenképpen meg fogja tudni, akár a másik lány által is. Szóval szerintem ne habozz, úgy jöhetsz a legjobban, ha leszel olyan gerinces, hogy te magad vallod be a barátnődnek.


A 17/F voltam.

2011. szept. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!