Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap megcsaltam a bnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap megcsaltam a bnőmet, nagy hülyeség volt de szeretnék vele maradni most hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Szal az a szitu h van egy bnőm fél éve vagyunk együtt de az utóbbi időben nem igazán működnek a dolgok ahogy kéne és kiszerettem belőle már nem érzek semmit iránta vagy legalább is azt hittem. És volt egy másik csaj akivel találkozgattunk párszor, tegnap meg buli után eljött hozzánk és lefeküdtem vele :S Most a szüleim is evvel csesztetnek na mind1 ez már más kérdés... és ma átgondoltam h mi legyen és rájöttem h én inkább szeretnék mégis a bnőmmel maradni mert szeret és hülye lennék otthagyni majd megoldjuk ami nem jó meg én is ragaszkodok hozzá! Csak az a baj h ismerik egymást nem nagy bnők de ismerik egymást és attól félek h mivel ennek a másik csajnak azt mondtam h otthagyom a bnőmet ha elmondom neki h bocs, mégse, elmondja a bnőmnek az egészet :S És az nagy baj lenne! Most mit tegyek ilyenkor mit lehet tenni? Segítsetek pls

16/F


2011. szept. 17. 18:34
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
18:57 és ha ő mondta volna el, adtál volna neki még egy esélyt?
2011. szept. 17. 18:59
 22/25 anonim ***** válasza:
18:57-es vagyok! háát...azért át kellett volna gondolnom, adjak-e neki esélyt, de ha látom rajta, hogy tényleg nagyon megbánta és vissza akar kapni, akkor adtam volna. de
2011. szept. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Am most hirtelen az jutott eszembe h ezt a másik csajt még húzom egy ideig amíg ő unja meg és akk már nem lesz oka elmondani! Ez sztetek működne?
2011. szept. 17. 19:15
 24/25 anonim ***** válasza:
mostmár én is azt mondom, hogy hülyee vagy??????? ha ez kiderülne, akkor biztos, hogy nem bocsájtana meg a barátnőd! ez nem jó ötlet, azonnal felejtsd is el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. szept. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Elmondod neki, vazze! Két lehetőség van: a, vagy annyira szeret, hogy megbocsát, és nem épp úgy mint régen, de megy tovább az egész (100%-ra bízni benned már sose fog) b, jó eséllyel kidob a francba. Akkor meg menj másikhoz, mert úgy látom, annak kellesz.

Az meg hogy ő mászott rád, az kamu. Ha nem akarod, akkor nem dug meg. Férfi vagy, vagy mifene, ha nem kívánod, nem áll fel. Akkor meg aztán lehet akármilyen jó nő

2011. szept. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!