Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Bejelöljem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Bejelöljem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel együtt jártunk egy tanfolyamra (2alkalom). Már az első nap többször is észrevettem, hogy figyel, többször is összemosolyogtunk másodszor is. Amikor az utcán összetalálkoztunk nagyon édesen rámköszönt és mosolygott. Tudtam, hogy valahonnan ismerős, ma pedig az egyik ismerősöm él találtam egy képet amin ő is be van jelölve, így megtudtam, hogy hívják. Szerintetek így nem gáz ha bejelölöm fb-n? Hihetetlen, magamra se ismerek, mint egy butap*csa, úgy érzem most magam...
2011. szept. 17. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ja, jelöld beee!
2011. szept. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sztem nyugodtan jelöld be! :) És ettől mért lennél "butap*csa"?
2011. szept. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Jelöld be meg ,bökd meg jól
2011. szept. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
persze jelöld be és ettől nem leszel buta p*csa
2011. szept. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért érzem magam butap*csának, mert általában a 13-14 éves kislányok szoktak ilyeneken problémázni. csak tényleg ez most olyan mintha nyomozgattam volna utána. ráadásul azt hiszem, barátnője is van :(
2011. szept. 17. 19:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy?
2011. szept. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
neked biztosan
2011. szept. 19. 18:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ismered, akkor miért lenne baj? :D Jelöld be, aztán vagy visszajelöl, vagy nem.
2011. szept. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jelöld bee
2011. szept. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!