Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejelöljem vagy ne? (Facebook)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelöljem vagy ne? (Facebook)

Figyelt kérdés

Van egy lány akit nem ismerek tetszik és ha bejelölném és megkérdezi hogy ismerjuk egymást,akkor milyen lenne ha azt mondanám -nemhinném csak megtetszettél ezért bejeloltelek,- jó az ő őszinteség vagy találjak ki valamit Lányok ti hogyan reagálnátok ilyen helyzetbe?


és illetlenség lenne megkérdezni hogy van e barátja?


2011. jún. 17. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Én sose voltam híve a netes ismerkedésnek, de te tudod...

Mi veszíteni valód lenne? Max. elküld a fenébe, és?

2011. jún. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ehhe... Looserkém, tök mind1, h mit csinálsz, ha nem ismered, nem fog visszaigazolni. A csajoknak szoktak jönni ilyen levelek, nem nagy ügy nekik az ilyen balfék, mint te.
2011. jún. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Próbáld ki b@zmeg. Ha a gép előtt is félsz, akkor te ritka töketlen ember lehetsz...
2011. jún. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát eddig mindegyik visszajelolt elbeszélgettek veluk,nem félek a gép elott bejelolni csak megismertem egy lányt és kiderult hogy jovore kozépsuliba megy és 140km re lesz távol tolem és csak hétvégén lesz otthon ahogy én is és épp gondoltam hogy elmegyek majd vele sétálni de szerintem nem mukodne a dolog,pedig elbeszélgetek vele.
2011. jún. 17. 23:15
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem először írj neki egy levelet pl : hogy szeretnél vele +ismerkedni,beszélgetni és h nem gond ha bejelölöd ismerősnek vagy hasonló mert így szerintem nem fog visszaigazolni de a te döntésed :)


16/L

2011. jún. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

csak attól félek hogy ha ez is ugyan olyan lesz mint az elozo hogy messzire fog suliba járni meg minden.

De ha nem ismerem meg akkor soha nem fogom meg tudni akk lehethogy bejelolom...?

2011. jún. 17. 23:20
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem jelöld be nyugodtan. én a nyomulós leveleknek nem szoktam örülni. lehet, hogy látásból ismer és simán visszaigazol, ha így van, aztán ráírhatsz cseten, hogy reméled nem baj, hogy ráírtál stbstb. ha ír levelet, hogy bocs ki vagy, akkor az őszintét! :) sok sikert.
2011. jún. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 BlackStar._. válasza:

szerintem jelöld csak be.. és ha ír h ki a rák vagy. akkor csak olyasmit írj neki h. "hát úgy igazán én sem tudom, csak olyan ismerős vagy nekem.." vagy valami ilyesmit. :D

és ha nem történik ilyen..akkor csak kapd le cheten és beszélgessetek egy jó. :) én ezt csinálnám.pedig lány vagyok.><

2011. jún. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2011. jún. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jelöld csak be! ;) Ha meg megkérdezi, hogy ki vagy, honnan ismered .. mondd meg neki az igazat, hogy igaz hogy nem ismered, de szeretnéd megismerni, ha ő is akarja ezt és megismerne téged!

Ha meg ez nem felel meg akkor találj ki valamit, hogy innen és onnan ismered vagy láttad itt és ott és megtetszett, szimpatikus és szeretnéd megismerni! :)

2011. jún. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!