Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tetszek neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszek neki vagy nem? 16/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomban, aki néha úgy viselkedik velem hogy még a vak is látja hogy nem vagyok neki közömbös, keresi a közelségem,a tekintetem, amikor lehet odajön hozzám, de van olyan amikor egész nap rám se hederít, teljesen semleges vagyok neki. Akkor most mi van? :S
2011. szept. 17. 22:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hasonlóképp vagyok egy lánnyal, csak az a gond, hogy a legjobb barátom. Nem hinném, hogy értelme lenne neki elmondani, hogy szerelmes vagyok belé... Nem olyan egyszerű az, úgy, tudom a reakcióját.

Egyébként ugyanazt csinálom, mint a srác.


17/F

2011. szept. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
az van hogy igy akarja felketeni az érdeklöésedet csak teszt el.te is néha nyugodtan csinálj igy meg fog lepödni.és lesz ebböl valami.
2011. szept. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kérd meg h fusson fel az érdi emelkedőn, ah megteszi akk szeret
2011. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ez egy olyan értelmetlen kérdés lett volna, hogy ne lehessen rá értelmesen válaszolni..:/
2011. szept. 19. 21:47
 15/16 anonim ***** válasza:
Azért mondom...szerintem simán lehetséges, h bejössz neki. Én a helyedben rákérdeznék, vagy elhívnám fagyizni... :)
2011. szept. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hát szerintem csak határozatlan egy kicsit

nagyon sokszor van olyan hogy egy fiúnak bejön egy lány, de fél odamenni hozzá, mert akkora azt hiszi hogy kineveti.

ha neked is tetszik akkor 'tudasd' vele h bejön neked, pl. szemezgetéssel vagy bármilyen kis aprósággal, neki ez sokat fog számítani

2011. szept. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!