Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most ezzel akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most ezzel akart felvágni a srác? 17/L

Figyelt kérdés
Áprilisban megismertem egy fiút a neten. Nem egy helyen lakunk, úgy volt, hogy nyáron talizunk csak aztán nem jött össze. Elég sokat beszéltünk, mondta ha úgy alakulna összejönne velem. Mióta suli van, nem igazán beszélünk, utóbbi időben is ő ír rám. Legutóbb írta, hogy felment hozzá egy csaj, és csak azért nem volt köztük szex, mert épp megvolt neki. Hát elég szarul esett ez és most már nem is érdekel ezek után a srác. :/ 17/L
2011. szept. 17. 22:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Te megszeretted így látatlanba? Attól tartok hogy ő viszont nincs így ezzel, tehát ha nem fogod keresni, őt nem fogja megviselni annyira a dolog. Ha nem keresed végleg el fog felejteni, persze most ez a legjobb mert úgy tűnik nincs értelme ennek az egésznek.

Ha nem mész pestre akkor meg végképp fölösleges belekezdeni egy ilyen távkapcsolatba mert 170km-t ingázni senki sem szeret hosszútávon és sűrűn. Én majdnem ennyit ingázuk a suli meg otthon között hetente és elég unalmas már így a sokadik út után.

Am meg a csajokon se lehet sokszor kiigazodni csak rajtuk meg más dolgokban nem :)

2011. szept. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Megszerettem és az a baj, hogy én jobban. Ahogy látom facebook adatlapján közben becsajozik...iszonyat rosszul esik, de tiszta hülye vagyok, tudhattam volna, hogy ez lesz a vége. Tanulság: soha többet nem ismerkedek neten. :D
2011. szept. 19. 17:47
 23/27 anonim ***** válasza:

Akkor megnyugodhatsz ilyen nemcsak netes ismerkedésnél lehet :)

Ezerféle módon meglehet szívni, és így neten még könyebb is lesz elfelejteni, legalább nem látod lehet soha többet.

2011. szept. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Igazán megnyugtattál. :D Lehet jobban járok ha apácának megyek. x)
2011. szept. 19. 19:41
 25/27 anonim ***** válasza:

Semmiképp, mert nagyon jó érzés a szerelem, de ha vége akkor borzalas. Több hónapig lehetsz szarul utánna és az nagyon rossz.

Márpedig az első szine mindig szakítással végződik, ki kell tapasztalni hogy pont optimálisan szeresd, ne vidd túlzásba de ne is hanyagold.

Azér van akinek elsőre sikerül :)

2011. szept. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Amúgy az is eszembe jutott, hogy lehet egyszerűen elkéne mondanom, hogy mi a bajom vele... mert gondolom ő se tudja, hogy most hányadán állunk. Nem tudom még mit csináljak. :/
2011. szept. 20. 20:28
 27/27 anonim ***** válasza:

Nem veszítesz vele semmit, megpróbálhatod, mond neki hogy döntse el végre hogy mit akar. De ha láttad hogy facebookon csajozott akkor már nem biztos hogy van bármi remény.

Mindenesetre ha nemet mond akkor hagyd a fenébe és ne szidd meg ilyenek, őt már akkor úgyse fogja érdekelni a dolog.

2011. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!