Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ennyire fekete-fehérben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ennyire fekete-fehérben látják sokan a világot? Lesz máshogy?

Figyelt kérdés

(Például azt mondja sok ember egy pasira hogy nem lehet meleg mert felesége van és gyermekei. De miért? A legtöbb harmincas full meleg pasinak, manapság (is) felesége van és gyermekei és mellesleg pasi szeretője.

Sokan meg azt mondják nem lehet meleg mert "felesége van és gyermeke". De kérem ez hol mond ellent?????? - amúgy lehetne még biszex is. Bár én most meleg szót a homoszexuálisra értetem.)


Most ennyire fekete-fehérben látják sokan a világot? Lesz máshogy?


2011. szept. 19. 12:10
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Akkor nagyon nem fogtad fel a mondani valóm, de jó tudni, hogy kb. száz éves vagy. ("...amit 100 éve már untunk...")


HA figyelmesebben olvasnál, tudhatnád, hogy világvégéről egy szót nem ejtettem, mert az szerintem is ökörség, hanem birodalmak bukásáról, és ez tény, mivel a múlt már megtörtént...

JA és igen, régen SOK dolog szerintem jobb volt, NEM MINDEN (csak hátha félreértenél) hanem SOK dolog.


A prűd és a szexről még kevésbé beszélő romanizált germánok, ugye így az a szexualitást is ami romában volt, "felszorozták szóban".

Ennek szívből örülök, és???? (Azért vannak olyan szavak amiket illene helyesen leírni)


Vagyis ha két 15éves fiú pár kapcsolatáról beszélünk (szerintem kéne a szexuális jelző) akkor ők nem homoszexuálisok szerinted? Ezért kérdeztem Cauis kapcsolatáról, hogy az miért ne lenne az, de úgy látom nem olvasol figyelmesen, csak szajkózod a magad dolgát.


Tudom, hogy a hebefil, a efebofilia az nem pedofillia, nem is mondtam soha, hogy ugyan az lenne, nem tudom, honnan gondoltad....


Jó ebben igazad van, nem tudhattad mi az, de akkor se kell idézőjel, mert a hit az hit marad, "mindegy miben"...


A normális emberek nem szoktak 4:52kori internet előtt ücsörögni. Vagy dolgozni készülnek, vagy alszanak...

2011. okt. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

"Akkor nagyon nem fogtad fel a mondani valóm, de jó tudni, hogy kb. száz éves vagy. ("...amit 100 éve már untunk...")" - én és a ~95+% hetro felmenőim és tanáraim. És még sokan mások.


"HA figyelmesebben olvasnál, tudhatnád, hogy világvégéről egy szót nem ejtettem, mert az szerintem is ökörség, hanem birodalmak bukásáról, és ez tény, mivel a múlt már megtörtént... " - Hát a császár kultusz ami a vidéki prűdek nyavalyája volt (Római császár isten => Keresztény Isten - legalábbis ábrázolásban) - Nem lehet szó szerint szétb@szni egy rendszert. Csak képletesen.


"JA és igen, régen SOK dolog szerintem jobb volt, NEM MINDEN (csak hátha félreértenél) hanem SOK dolog." - Erre a klasszikus kérdés kinek (és mi)? (Szociológia) Amúgy tény. De a lényeg kiknek és mi.


"A prűd és a szexről még kevésbé beszélő romanizált germánok, ugye így az a szexualitást is ami romában volt, "felszorozták szóban".

Ennek szívből örülök, és???? (Azért vannak olyan szavak amiket illene helyesen leírni)" Díszes vagyok, voltam felmentve (lehetnék bőven). (Sok ezer órát tanultam pluszban a helyesírást, de amúgy még el is írhattam volna csak úgy szimplán. És akkor mi lenne?)


"Vagyis ha két 15éves fiú pár kapcsolatáról beszélünk (szerintem kéne a szexuális jelző) akkor ők nem homoszexuálisok szerinted?" - kamaszok. A szexualitást csak felnőtt korban lehet megállapítani. (A kamaszkor 12-14-től 18-19 éves korig). Párkapcsolat . . . ?

"Ezért kérdeztem Cauis kapcsolatáról, hogy az miért ne lenne az, de úgy látom nem olvasol figyelmesen, csak szajkózod a magad dolgát. " - képzeld itt munka mellett, még a kötőszóid is kétszer megnézem.


"Tudom, hogy a hebefil, a efebofilia az nem pedofillia, nem is mondtam soha, hogy ugyan az lenne, nem tudom, honnan gondoltad...." Ez csak egy példa. És hogy honnan? Onnan hogy hasonlóan "közeli" fogalmakból már többet kevertél itt.


"Jó ebben igazad van, nem tudhattad mi az, de akkor se kell idézőjel, mert a hit az hit marad, "mindegy miben"... " - Én erős isten tudatú vagyok. De a HIT szó engem például sértene. (Az ott egy kis ~polkorrekt~ dolog volt).


"A normális emberek nem szoktak 4:52kori internet előtt ücsörögni. Vagy dolgozni készülnek, vagy alszanak..." - Az emberek ~10-15% bagoly típusú, van akinek ilyenkor van munkája, etc.

2011. okt. 11. 22:54
 23/30 anonim ***** válasza:

Ja, hogy együtt vagytok 100 évesek, akkor rosszul fogalmazol. Mondjuk amúgy is... De látom előszeretettel hozod felmenőid és tanáraid... miért példázol velük?! Én is mondhatnám, de értelmetlen... Azt hiszed ettől hitelesebb leszel. Hát nem!

Illetve még mindig nem fogtad fel a mondani valóm.


A Keresztény vallásban kicsit el kéne mélyedned, mivel úgy nem igaz amit írtál ahogy van. Ábrázolásban SEM egyenlő... a felmenőid, tanáraid nagy hiányosságokat hagytak

Szó szerint is szét lehet b@szni, képletesen meg pont az erkölcsi züllésre van utalás... köszönöm, hogy igazat adtál nekem.


"JA és igen, régen SOK dolog szerintem jobb volt, NEM MINDEN (csak hátha félreértenél) hanem SOK dolog." - Erre a klasszikus kérdés kinek (és mi)? (Szociológia) Amúgy tény. De a lényeg kiknek és mi.

Tehát akikre te utaltál, hogy mondogatták, hogy régen jobb volt... akkor nekik jobb volt, tehát nem tudom miért szóltad le őket... Amúgy tény hogy modernebb lett a világ, de nem jobb (Quimby: "Kevés az EMBER, sok az emberszerű lény..." a folytatás is épp oly fontos /Az egyik ember című szám/ hallgasd meg!)


Akkor meg szégyen, hogy nem olvasod újra, mert azért romat leírni Róma helyett... hát, akkor a sok ezer órának nem volt értelme (“Aki tanul, de nem gondolkodik, elveszett ember. Aki gondolkodik, de nem tanul, nagy veszélyben van.” (Konfucius))

illetve a helyesírás is pont erről szól: "Jajj, csak elírtam, de tudom ám, hogy kell helyesen. stb." Ha a tanáraid ezt dolgozatban elfogadták, akkor....


Párkapcsolat . . . ?

Miért is csak felnőtt korban lehet megállapítani? Amúgy meg egy kicsi fogalom magyarázás, illetve magyar nyelv szépségei, csak neked.

1. Szerintem a felnőttség, nem korhoz kötött, ezért is szép az a kifejezés, hogy nagykorú. Felnőtt nem egy számtól leszel, hanem gondolkodás módtól.. Visszatérve, a szexualitást "ki lehet mutatni" korábban is. "Nálunk a nő rendesen 14-17. életévében, a férfi 15-18. évében lesz nemileg éretté," / [link] tehát már ezen korban meg lehet a szexualitást állapítani, ez pedig jócskán nem egyezik a nagy korúság határával

2. Párkapcsolat---> bár valamilyen módon a barátoddal is egy pár vagy, illetve két embert már párnak mondanak, bár így te is érzed nem az igazi. Vehetsz egy pár kesztyűt, cipőt, mindkét esetben egy jobb és egy bal felet veszel. Párkapcsolatnak ezért tartom ÉN igazából a férfi-nő kapcsolatot (aki nem így akar élni, egészségére, nem érdekel) mert egy jobb és egy bal, nem két bal (férfiak) vagy két jobb (nők).


1. Akkor nagyon rosszul nézed a kötőszavaim

2. Ennek ellenére se válaszoltál még és szépen kerülöd a kérdést.

3. Elég szarul dolgozhatsz, ha ilyenre van időd közben.


Milyen hasonló közeli fogalmakat kevertem itt. Ne csak utalgass, hozd fel a példát. Mert így elég hiteltelen.


isten tudatú? Na ez alatt mit értesz? Nem ugyan az mint az Istenfélő (nem egyenlő az Istentől való félelemmel)

Miért sértene?

Engem nem sért a hit szó, mert nem valláshoz kötött, hinni sok mindenben lehet. Hihetek abban, hogy jövőhéten kapok két tonna gyémántot, akkor az lesz a hitem...

Azért sem sért engem, mert keresztény, Jézus követő vagyok...

"A normális emberek nem szoktak 4:52kori internet előtt ücsörögni. Vagy dolgozni készülnek, vagy alszanak..." - Az emberek ~10-15% bagoly típusú, van akinek ilyenkor van munkája, etc.

2011. okt. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

"A normális emberek nem szoktak 4:52kori internet előtt ücsörögni. Vagy dolgozni készülnek, vagy alszanak..." - Az emberek ~10-15% bagoly típusú, van akinek ilyenkor van munkája, etc.


Ez az alján maradt, most reagálok:

Még mindig nem olvasol figyelmesen:

Én ezt írtam: "Vagy dolgozni készülnek, vagy alszanak.."

Erre te: "van akinek ilyenkor van munkája, etc."

Nem pont ezt írtam? De igen, jó h@lye vagy.... de attól, hogy nagyon korán van melód, elég szégyen ha az az elsődleges előtte, hogy fel gyere a netre... (ha van házas,-élettársad akkor azért... ha nincs akkor azért)


Összegezve

Hiteltelen és figyelmetlen vagy. Ez a legrövidebb jellemzés rólad

2011. okt. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Te egy ételen ember vagy, vagy aki valamiért (frusztráció) meg akar valakit győzni valakit, hogy butább nála, vagyis hülyébb, mint ő.

Hát velem mellé fogtál. ;)


"Én ezt írtam: "Vagy dolgozni készülnek, vagy alszanak." - Hát tudod én se nem készültem, se nem aludtam. Mert dolgozgozgattam, és pihenés képen olvasgattam közben ilyen baromságokat kikapcsolódás keppen.


Tudod nagyon nyugodt az a (mostanában sajna ritka) munkanap az, amikor szociológiát, pszichológiát, etikát, történelmet és szépirodalmat vagy más hasonlóan színvonalas témájú írás, azaz könyvet van időm és türelmem olvasni.


Viszont ha te még diák vagy javaslom, tedd ezt helyettem is, rád fér! ;) Ez tényleg csak jó tanács.

2011. okt. 14. 03:37
 26/30 A kérdező kommentje:

"Ja, hogy együtt vagytok 100 évesek, akkor rosszul fogalmazol. Mondjuk amúgy is... De látom előszeretettel hozod felmenőid és tanáraid... miért példázol velük?! "


Akkor nagyon nem fogtad fel a mondani valóm, de jó tudni, hogy kb. száz éves vagy. ("...amit 100 éve már untunk...")


Menj egyetemre. És járj szemináriumra! Vannak közösségek akik adott témában együtt gondolkodnak.


Ha ezt még sem teszed. Akkor valamely felekezet tagja, mert ők is így tesznek! ;)


Nem azonos a véleményük, együtt gondolkodnak egy témáról. Érhető? De vannak közös pontok. A keresztények vagy 1600 év már úgy gondolják volt (egy) Jézus és a kereszt halála vagy 2000 éve volt.

2011. okt. 14. 03:44
 27/30 anonim ***** válasza:

Na jó, akkor tanulj meg írni, mert értelmezni nem tudom "Te egy ételen ember vagy" Ez mi ez?


Illetve baromságokat írsz.


Nyugi, én azt teszem....


Egyetemre járok. Számvitelt tanulok.... mellette választható tárgyként sok mást. Veled ellentétben tanulok. Tudom mi az a szeminárium, nem kell ilyen fennköltnek lenned, leeshetsz az egódról és megsérülhetsz.


Már írtam, hogy római katolikus vagyok, szóval tényleg figyelhetnél... De még mindig nem teszed


"A keresztények vagy 1600 év már úgy gondolják volt (egy) Jézus és a kereszt halála vagy 2000 éve volt."

Ez hülyeség, mert a keresztények Jézus halála óta vannak (őskeresztények, akik zsidók voltak) és számítási hiba miatt kb. 2000 éve halt kereszt halált Jézus, Isten fia

(semmilyen közös pont nincs a császár ábrázolással)


Kérlek fogalmazz érthetően, mert hülyeségeket írsz és azt is rosszul.

Illetve elég gáz ha hajnali 5kor neked az a felüdülés és nyugtatás, hogy netezz, gondolom egyedül élsz és magányos vagy...

2011. okt. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Nem talált semmi csak az hogy diszlexiás vagyok.


Például képzeld nagy családos vagyok.


Képes vagyok betűket kihagyni és rossz helyesírással írni, de ezt 100+ IQ-val ~95%, ~120 IQ-val ~100 tudják mások értelmezni.


Amúgy éjszaka csend van a lakásban és a városban is. Mikor lenne ideálisabb dolgozni és néha közben netezni?


Tény hogy a szabvány maszlagod. - már bocs!!!! - utat. Ilyenből mint te, te vagy (itt) is ~1000. És ez már fárasztó.

Nem kell akarni egyedinek, egyéniségnek lenni, mert az is egy baromság! Csak ne azt írd le azt, amint már ezer másik ember előtted. Ezt is csak egy okból, mert már ezren leírták.

2011. okt. 15. 00:29
 29/30 anonim ***** válasza:

"A diszlexia a nyelvvel, a beszéddel és az olvasástanulással kapcsolatos részképességzavar. Fő tünete az olvasási képesség elmaradottsága"

te hülye vagy és fogalom zavarban szenvedsz, mert írni nem tudsz rendesen, az meg diszgráfia....


Én is. Sok testvérem van.... De ha gyerekeidre gondolsz sajnálom őket ilyen szülő miatt. Hajnali 5kor és hajnali 1kor is a netezés a legfontosabb neked.... gratulálok


"Képes vagyok betűket kihagyni és rossz helyesírással írni, de ezt 100+ IQ-val ~95%, ~120 IQ-val ~100 tudják mások értelmezni."

Statisztikailag is inkorrekt vagy....

A magyar nyelvet azért lehetne tisztelni ennyire, ez az anyanyelved... Ez nem értelmezés kérdése, mert van amit nem lehet van amit lehet értelmezni betű kihagyásként, de nem lehet mindent erre fogni, szegény Kazinczy forog a sírjában. De megölnélek.... ja nem tudod értelmezni, azt akartam írni, de megölelnélek... Ugye, hogy nem mindegy??? Ez a lényeg. Még ha sok mindent lehet értelmezni. Tanulj meg magyarul!!!!!


Ha csend van mindenhol, csendesedj (ha nem dolgozol) és elmélkedj, ha dolgozol ilyenkor akkor ne a neten szórakozz!


Ha te fennkölt stílusod fárasztó és baromság. Te szajkózol maszlagot.

Nem akarok egyedi lenni, egyedi vagyok, mert nem közhelyekkel dobálózok mint te, hanem az elveimnek megfelelően élek és gondolkodok.

Én legalább a saját gondolataimat írom le, mert vannak saját gondolataim, nem úgy mint neked, aki csak a tanárai/felmenői (akiket sajnálok mindenképp, ha így gondolják amit írsz, akkor azért, ha nem, akkor azért mert valótlant állítasz róluk) gondolatait szajkózza, és azt hiszi attól lesz valaki....

2011. okt. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

"Tény hogy a szabvány maszlagod. - már bocs!!!! - utat."

Bár értelmezni tudom, de nem mindegy, hogy utat vagy untat....

"~1000" 1000 mi? Kutya, felhő??? Azért tiszteletből ki lehetni írni azt a fránya két betűt: fő...


Többet kellett volna tanulnod

2011. okt. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!