Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek tetszik az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek tetszik az ilyen apróra fonott haj, vagy túl kislányos, fiatalít? Nekem hogy áll?

Figyelt kérdés

Tegnap már kitettem a képet, de alig kaptam választ, mindenki inkább azzal foglalkozott, hogy mosom-e rendszeresen.. Szóval szólok, hogy szoktam mosni, ahogy a rasztások is szokták. Semmi baja, kivéve hogy nehezebben szárad.

[link]

Előre is köszi! :))


2011. szept. 19. 13:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%

Nyugi, azért nem gáz. :)

Szóval nyugodtan hordjad, majd később úgyis megunod, aztán másmilyen lesz. De tény, lehetne előnyösebb frizurát is kitalálni az arcodhoz.

2011. szept. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Csak 3 hete van így, és jó ha még annyit kihúz és úgyis szét kell majd szedni. Volt már amúgy egész rövid, fiús hajam is, volt "kleopátra", azaz állig érő-frufruval, volt már tépett, volt vállig érő, volt vörös, fekete... Mindez még általánosban, természetesen felsőben :). Nemrég ilyen volt: [link]

Csak a hajam nem volt rövidre vágva, ugyhogy ugy oldottam meg, hogy lófarokba fogtam a hajam hátul, vagy csigába, és "belőttem" a frufrut ilyenre. De az az időszakom is elmúlt, ám szerettem :).

Most növesztem, aztán meglátjuk :). Derékig érőt szerenék újabban, csak még nem derült ki az hogy állna.

2011. szept. 19. 15:26
 13/21 anonim ***** válasza:
65%
Látod, ez a jó, fiatal vagy és szép, így kipróbálhatsz egy csomó mindent. :) Szerintem röviddel is dögös lehetsz, de ha most hosszúra vágysz, növeszd meg! Hidd el, a legtöbbet az számít, hogy szeresd a hajad, meg hogy szeresd magad a hajaddal együtt, mert akkor mások is szeretik majd! ;)
2011. szept. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

én a dupla-copfra szavazok (kajakra)

F18

2011. szept. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nagyon csini vagy. Jól áll! A lényeg pedig az, hogy te hogyan érzed magad ezzel a hajjal, a többi pedig nem nagyon számít.
2011. szept. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Lófarokba kötve k***a jó.
2011. szept. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
lófarok..na az sexy friz(egyszerü de fészt jó :D )...nyihaaaaha
2011. szept. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
sry, de ez nagyon igénytelen 20
2011. szept. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy igénytelen?
2011. szept. 19. 17:27
 20/21 anonim ***** válasza:
65%
Nem rossz ez... Bár tapasztalatok szerint a fiúknak jobban tetszik a kiengedett lobogó haj az mégis csak nőiesebb. Bár ismerem ezt a hajat én is próbáltam de ehhez aztán tényleg spéci fej kell akinek kifejezetten jól áll. Neked nagyon közelít hozzá de azért nem szoknék rá csakis erre a viseletre fő a változatosság. Én a kiengedett hajra szavazok és mivel magas a homlokod (ez nem baj, elvileg intelligenciára utal ;D) én is inkább frufrut javaslok.
2011. szept. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!