Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vezetnek állat módra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vezetnek állat módra a pasik?

Figyelt kérdés
Ma amikor jöttem haza a suliból mögöttem egy kb 20-25 éves gyerek (visszapillantóból láttam rendesen a fejét, szóval nem nézett ki többnek 25-nél) egy nagy autóval jött, és már alig várta hogy megelőzhessen, majd később végigelőzte az egész sort is. Miért vezetnek így a pasik? Ha mi nők tudunk normálisa közlekedni, akkor ő miért nem?
2011. szept. 19. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudtad, hogy akinek kocsija van az mindenhová siet, még akkor is, ha igazából még fél órája van kezdésig? Aki meg buszra megy az késse le miattuk a buszt, természetesen...
2011. szept. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Menjél vissza tanulni,az jobban ment neked.Gőzöd sincs az emberekről.:)
2011. szept. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts!!..nők és férfiak között is van állat.(ami a vezetést illeti)Láttam már nem egy olyan autóst,aki autóval végigcsinálta(jött mögöttem),amit én motorral!De bízom benne,hogy a többség okosan vezet és betartja a szabályokat.
2011. szept. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek írtam.:)
2011. szept. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, nálunk csak akkor tartják be az adott sebességet, amikor van rendőr. Amúgy első voltam ><.
2011. szept. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Nagy autója van". = sok pénze van, fontosnak érzi magát, és leszarja ha kap egy bűntetést, mert csuklóból kirázza a pénzt.)

Egyébként ne mondd hogy a nők tudnak normálisan vezetni, mert a legtöbb nő akadályozza a forgalmat.(Nem elég rutinosak). (Pl.: autópályán 40-el.. az út közepén halad, nem tudja eldönteni, hol térjen le..)

2011. szept. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a 17:27-eshez...

Ne általánosíts! " Miért vezetnek így a pasik? Ha mi nők tudunk normálisa közlekedni, akkor ő miért nem?"

Nem ti nők se tudtok.... Tisztelet a kivételnek...

Sok női ismerősöm kinek van jogosítványa mondja, hogy a nők nem tudnak vezetni.... amit cáfolom...

Szóval ne legyél degradáló... előbb gondolkodj!!!!

2011. szept. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Azért vezetek állat modra, mert olyan mintha repülnél:) Imádom amikor tiltásig pörög a motor, előzgetek. Amikor így megyek érzek a tüdőmön valami nyomást, hirtelen jó kedvem lesz meg kiabálok közbe, mintha betéptem volna(adrenalin):D Persze így csak akkor megyek, amikor egyedül ülök a kocsiba, és legtöbbször éjjel, amikor nincsenek autók.
2011. szept. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na ehhez csak gratulálni tudok....
2011. szept. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Peldaul mert sietett (ha jol nyomta). Vagy front volt (ha benan elozott). Bar ha vegigelozte az egesz sort akkor gyanitom inkabb az elso verzio volt.


Amugy a nok "normalisan" de sz@rul vezetnek, a pasik meg jobban de agresszivebben. Ez meglatszik a baleseti statisztikakon is (ferfiak: tobb totalkar, nok: tobb koccanas).

2011. szept. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!