Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezekszerint tetszem neki? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekszerint tetszem neki? :/

Figyelt kérdés

Szal annyi volt, hogy suliba eléggé szarul voltam, szédültem fájt a fejem stb, ezért ott gubbasztottam padon, mindenki jött h mibajom stb, és akkor jött az a bizonyos vki is, kérdi mibajom, mondom, erre odanyomott 1 puszit a fejemre és megkérdezte na mostmár jobb? mondom ahaa. és tökédesvolt meg minden.. de. nekem van barátom. és nem akarom h tetszek neki..:/ demondjuk amúgy ezenkívül még jópár olyan "jel" volt, de próbáltam nem felfigyelni rájuk, mert h nem akarom h bejöjjek neki..:S

amúgy jópasi megminden, de nem akarok tőle semmit. barátomat szeretem.;)


2011. szept. 19. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:

ezekszerint tetszel neki, de nem biztos!


ha meg te a barátodat szereted, ne érdekeljen, hogy tetszesz e neki vagy sem. ugysem tudsz mit tenni ellene, szóval... :)

2011. szept. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem válaszoltam meg, mert biztosra akartam volna menni a segítségetekkel de ilyen fasza válaszolókkal nem sokra megyek..-.-

tisztelet a kivételnek.

2011. szept. 19. 18:39
 3/7 anonim válasza:
ha azt akarod hogy ne tettszél neki akkor súgd a fülébe hogy , koszos a szád
2011. szept. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ebből mégis, hogy szűrjük le, hogy bejössz-e neki??? legyen már eszed kisiskolás
2011. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
úgy hogy ennyi információbol szerintem ellehetne dönteni ... és pofázni nem kell itt nekem, akkor inkább ne válaszoljatok. -.-"
2011. szept. 19. 18:46
 6/7 anonim ***** válasza:

"úgy hogy ennyi információbol szerintem ellehetne dönteni"


akkor te is eltudod dönteni


de ha van barátod akkor miért is érdekel hogy tetszel e a srácnak

ezek a mai lányok már csak ilyenek :D

2011. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azért mert jóhaverom ...
2011. szept. 19. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!