Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül érzem magam. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül érzem magam. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Már kiskoromban is magamra voltam utalva, így a későbbiekben teljesen függetlenné váltam.A családban 4en vagyunk és mindig 4en 4 fele voltunk. Az erős szó, de hamar "belezúgok" fiúkba (kb. ugyanolyan gyorsan el is illan, de nagyon rosszul érzem magam azután a pár hét után is..) Nagyon egyedül érzem magam, nagyon aranyos barátságos, jófej, szeleburdi lánynak ismer mindenki (külsőt most nem írom, ezeket a tulajdonságot is azért írom h hárpia se vagyok..) érdeklődnek fiúk is de mégis sose lesz egyikből se több írogatásnál..

És ez ellen szeretnék tenni hogy már ilyes féle " bajom" se legyen, ne éljem magam bele egy fiúba se mert már írt 1-2 szép szót mert utána csak megint nagyon szarul fogom érezni magam..


2011. szept. 19. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Talán pasizz.

Am hány éves vagy?

2011. szept. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
amint írtam pasizok, jelentkezőkből is akadna csak sajnos, egyikből se lesz több..
2011. szept. 19. 19:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. szept. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

13-15 vagy akkor én járnék veled.

Már egy ideje komoly kapcsolatot keresek.

14/F

2011. szept. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
korod ? lakhely?
2011. szept. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

19:30-asnak.

Meg még házszám?bankszámlaszám?telefonszám is mi?

2011. szept. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

na ja, lakáskulcs?:P


na mind1, lehet marhaság volt ide leírni, csak jobb érzés volt kiírni magamból:)

2011. szept. 19. 19:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezek csak fellángolások, nem igazi szerelmek, azért múlnak el ilyen hamar(legalábbis szerintem). Lehet csak nem találtál még olyat, aki tényleg úgy tetszik neked, hogy szeretni tudd. Vagy próbáld valahogy elhatározni magad, hogy szeretni fogod azt akit... Gondolj arra, hogy mi tetszik benne, mivel fogott meg, meg ilyenek.
2011. szept. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kor?
2011. szept. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!