Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék 17 évesen, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék 17 évesen, ha nem volt még barátnőm és egyedül érzem magam?

Figyelt kérdés

most júliusban leszek 17 és eddig még 1 bnőm se volt, ami a legaggasztóbb h állandóan 1edül vagyok haverjaimtól teljesen elfordultam így magamra maradtam, ami miatt nem merek lépni 1ik csajnál se az nem más a fogam.. van pár rossz fogam és nem mernék 1ik csajjal se csókolózni, gondolkoztam már órák hosszat a fogászat fogalmán h mennyivel jobb lenne utána, de nem merek elmenni, szégyenlős vagyok nem az a szókimondó tipus, az eddigi életem teljesen hiába való volt csak szenvedek 1edül :( pedig ez lenne a legszebb időszak amikor találhatnék 1 csodás bnőt de így?!

attól félek h idővel kimaradok ezekből a dolgokból.

most hírtelen ennyi jutott eszembe ha vmi felmerülne még írok, lécci írjanak olyan hasonló helyzetben levő srácok és csajok mint én

köszönöm nektek


2009. ápr. 14. 17:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan mar, nem maradsz le semmirol. a fogaszatra meg mindenkeppen menj el, mert ha baratnod nem lesz, vmi jo kis betegség kialakulhat a rossz fogaktol.
2009. ápr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tudom, hogy ez a serdülőkori antiszocializáció marha nagy veszélyeket rejtegethet magában a felnőttkorodra nézve.

Csináltasd meg a fogaidat, így tényleg ne kezdeményezz. Ezt MINDENKÉPPEN TEDD MEG!

Aztán erőltesd meg magad és keresd meg a régi haverjaidat, vagy keress újakat. Hidd el, ha jól érzed magad a bőrödben az sugárzik kifelé és találkozol majd egy csodás lánnyal... állj neki változtatni az életeden, mert egyre nehezebb lesz ahogy idősebb leszel. Higgy nekem.

2009. ápr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%

Én is így vagyok de 15éves és csaj!

De hát még van időnk:P

Ha debreceni vagy akkor szivesen ismerkednék veled:)!

2009. ápr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Szint olyan vagy mint én, barátaimtól én is elfordultam, lányokhoz én nem a fogaim miatt nem közeledem hanem más okból (nem testi, és nem vagyok meleg XD), barátaimtól én is elfordultam mert jobbnak láttam ha nem lógok többet velük, újakat nem tok szerezni ugyan csak egy probléma miatt, hát a lányokkal kapcsolatban van egy aki tetszik de pár nap és elballagok és többet nem is látom remélem nem fog hiányozni már kb 2 éve tetszik, én csak reménykedem:) 18/F
2009. ápr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Úristen! Szegény leányzó ha tudná, hogy 2 éve már tudtán kívül meghódította egy fiú szívét.. hogy van valaki, akinek ő a No.1. :)

Amúgy nekem sem volt még barátnőm, csak én már 21 vagyok.. :(

17-20 évesen az volt, hogy megtetszett valaki, hónapokig tetszett, de nem mertem kezdeményezni. Mind elúszott.

Most próbálom úgy felfogni hogy ennyit nem ér egy lány sem. Meglátni, odamenni hozzá és beszélgetni. Csak ez működik, mert rájöttem, hogy ez a fél éve tetszik dolog károsabb, mintha odamenne az ember egyből és esetleg kikosarazná. :(

Sajnos még csak "tudom" (fejben), hogy mi a jó felfogás, de még mindig nem mentem oda egyetlen lányhoz sem.. pedig ma is jöttem haza a buszon pedig volt egy nagyon helyes szolídabb lány.. én HÜLYE meg mit csináltam? Elmentem a busz hátuljába és ott leültem. :( UTÁLOM hogy ilyen fafejű lúzer vagyok!

2009. ápr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ja még annyit, hogy én nem fordultam el a barátaimtól, hanem csak annyi.. hogy úgy alapjáraton nem nagyon vannak.. vagyis van ismerősöm kellőképpen elegendő.. csak ha most este bulizni akarnék menni, hiába ütök a hasamra, ötletem nem lenne kinek szóljak, mert úgy együtt elmenni pl. bulizni nem nagyon szoktam az ismijeimmel.

Ezért is vagyok mindig itthon (egyedül). :(

2009. ápr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm, nekem önhibámon kívül,borzalmas gének miatt lány létemre (ráadásul még csak 17 leszek) majdnem az összes fogam tömött, pedig rendszeresen, naponta többször, helyesen, megfelelő ideig mosok fogat... Van olyan fogam, ami olyan, mint egy toldozott-foldozott kocsi, bármelyik pillanatban kieshet a tömés egy rossz mozdulat miatt, a legkisebb mechanikai feszültség hatására, és egyből ott virít a számban egy ronda lyuk. Mégis van barátom, akinek tökéletes, hófehér fogsora van, és egyszer előtte esett ki a tömésem, pedig akkor még nagyon kevés ideje jártunk, és mégis szeret, nem undorodik tőlem, sőt... (már egy éve vagyunk együtt) Nehogymár azt mondd, hogy fiú létedre nem mersz elmenni fogorvoshoz! 12 éves korom óta egy-egy periódusban olyan volt az ínyem, mint egy tűpárna, nyúztak össze-vissza, mégsem haltam bele... Ne ezen múljon már a boldogságod! hidd el, utána sokkal, de sokkal jobban fogod magad érezni...és csak az injekció fáj egy picit (akárki akármit mond, igenis kibírható..), utána meg már semmi. Minél hamarabb menj el, mert annál hamarabb megszabadulsz az egyik "forrásától" a problémának.
2009. ápr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
hát én is egyedül vagyok itthon mindig, ismerőseim nekem is vannak de nem az én társaságom én is tudom jól hogy oda kell menni mert úgysem lesz de valami megakadályoz hogy ne menjek és bukta, már most a szünetbe nagyon hiányzott az a csaj aki tetszik mi lesz majd ha elballagok uh már rágondolni se merek, csak reménykedek hogy csoda történik az alatt az egy hét alatt, nagyjából hasonló sorsom lesz mint a felettem válaszolónak, de rosz tudni a jövőt
2009. ápr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
már megint befurakodott elém valaki:) egyébként a 17:41 e gondoltam HUUU vihar van nálunk ezazA!!!
2009. ápr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Próbálj barátokat találni.Lógj többet a régi barátaiddal,vagy szerezz újakat.Hátha van valami csaj ismerősük akinek pont te kellesz.Sőt valószínű,hogy még a csajozásban is segítenének neked,tanácsokat adnának.Ha csak otthon ülsz és nem jársz sehova,nem kezdeményezel,akkor ne várd el,hogy legyen valakid.Hisz nincs esélyük arra,hogy megismerjenek.Járj el szórakozóhelyekre,ott igen sok lány szokott lenni,és ilyen helyen egyszerűbb is leszólítani őket,és kevésbé kínos.Szedd össze magadat és menj el fogászatra.Próbálj önbizalmat szerezni,flörtölgess lányokkal.Hidd el nem nehéz!Beszélgess velük általános dolgokról,bókolj nekik.Amúgy nem vagy elkésve nekem is több olyan ismerősöm van aki 17 éves és még nem volt barátja/barátnője.
2009. ápr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!