Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a pasik?

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy a fiúk itt zengenek ódákat arról,hogy nekik aranyos,cuki meg kis kedves,illedelmes barátnő kell,mégis a mocskos szájú,üresfejű ribancoknál kötnek ki.Akik mondjuk igaz,ami igaz szépek.Tehát a fiúk inkább elviselik az ilyen csajt,aki szép,mint hogy egy olyat választanának,aki kedves,de csúnyácskább.Utána meg nagy csodálkozás van,hogy a kedves barátnő fűvel-fával félrelép.16 éves vagyok és igen nem vagyok szép,nem tehetek róla...de már nagyon elegem van,hogy a fiúk felém se néznek,az ilyen kijelentéseik ellenére is,pedig kedves vagyok,értelmes is -.-"
2011. szept. 19. 22:10
1 2
 1/18 Chrisstian_ ***** válasza:
forever alone
2011. szept. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Úgy fest a dolog, hogy neked kell odamenned egy "nem túl helyes" sráchoz.
2011. szept. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

inkább legyen egy szép de hülye csajom mint egy okos de ronda.

Amúgy rengeteg olyan csaj van aki okos is és szép is.

2011. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Tajparaszt ***** válasza:
Vedd kézbe a dolgokat.
2011. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Okos úgyse áll le veled...
2011. szept. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát,de nem tehetek róla,hogy így nézek ki.A válaszokban meg valahogy nem csalódtam xD
2011. szept. 19. 22:16
 7/18 anonim ***** válasza:
rossz társaságokba jársz ha csak ezt látod -.-" egyébként meg "fiatal" korban (hahh mondom én 18 évesen ez is ironikus) legtöbbször csak a külsőségek számítanak. Sajnos. De amint kikerülsz egy érettebb társaságba, (egyetem, főiskola) hidd el, hogy ez meg fog változni.
2011. szept. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nehogy elhidd, egyetemen is éppen így van...
2011. szept. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Van azért a kettő közt is rengeteg lány :D Van aki okos de átlagos, van az átlagos aki buta, van aki csak megjátsza h buta, vannak az okoskodók, stb...

Szinte biztos vagyok benne h te az első és a harmadik között ingázol ;)

2011. szept. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Egyrészt 16 évesen nincs semmi veszve. Még változhat a kinézeted. Ha kövérség miatt nem vagy szép, akkor tehetsz érte, hogy szép legyél. Ha pedig nem csodaszép az arcod, akkor megfelelő hajviselettel és szép arcbőrrel és ruhával te is lehetsz szép.

Ezen kívül, az értékrended tedd rendbe. Ilyen idősen ne zavarjon, hogy nincs pasid. Foglalkozz azzal, hogy sikeres legyél. Tanulj!


Másrészt sokkal szebb leszel 5-6 év múlva, mint a 16 éves plázacicák, akik majd a kiélt fejükkel örökre szinglik lesznek, vagy éppen csak valamilyen "k*rvának" lesznek jók.


Tehát a lényeg, hogy a középiskola 4 éve csak egy nagyon kis része az életednek és ne izgulj miatta. Ezt a 4 évet fordítsd inkább sportolásra(ezzel az arcod és az alakod is változhat), tanulásra. A való életben így sikeres leszel, majd egy sikeres és intelligens férfi mellett fogod leélni az életed azon részét, ami számít.


Hogy ne csak "jó tanácsokat" kelljen hallgatnod, ezért elmondom:

Én férfi vagyok és messze elkerülöm már a cicababákat, de a túl cuki meg aranyos lányokat is. A normálisakat szeretem és ilyen mellett kötöttem ki.

2011. szept. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!