Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek a plasztikázott lányokról?

Figyelt kérdés
még ne töltöttem be a 18at,de amint betöltöm megplasztikáztatom magam *.* de ezért rossz véleménye lesz rólam a fiúknak,nem fogok tetszeni nekik?
2011. szept. 19. 23:25
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
90%
ne merrrrrrd! undorító!!! a szájfeltöltés egyenesen gusztustalan, senkinek sem áll jól, a természetes a szép, az orrodat te tudod, igaz nem vagyok híve, de ha szerinted úgy jobb lesz..akkor hajrá
2011. szept. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
nem biztos hogy rossz dolog ha átoperáltatod magad, viszont minden fiú azt gondolja (és általában igazunk is van), hogy aki plasztik az valószínűleg a kigyúrt 10-20 IQ-s high csávókat keresi és nem a normálisakat. Szóval a normális "nagy ő"d megtalálásának az esélyein rontasz ha feltölteted magad. De ugye nem az én testem/életem szva azt csinálsz magaddal amit akarsz. 19/F
2011. szept. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
ahogy olvasgatom itt a kommenteket még jobban ráeszméltem h itt az embereknek borzasztó képek,gondolatok ugranak be a plasztikai műtétek hallatán.nem akarok szandika lenni meg geronazzo,ennyire elvetemült nem vagyok azért van egy ízlésem,ami úgy gondolom h nem csorba.nem konkrétan a pasik miatt akarok kés alá feküdni,habár az is benne van a pakliban,mert szeretnék több figyelmet.de a legjobban magam miatt szertném a műtétet.szerintem nem elég esztétikus a külsőm,nem elég szép.úgy érzem nem az látszik kívülről,ami belül is vagyok.ezért akarom a műtétet.gondoltam elárulom már h én nem egy pénzhajhász p*csa vagyok.
2011. szept. 22. 18:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!