Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem az illatát ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem az illatát ilyen erősen ha nem is tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel együtt járunk gimibe, de általánosba meg osztálytársam is volt. Anyukám sokszor össze akar vele boronálni mert eljártunk így a barátnőmmel, vele meg még egy fiúval hetedikben kirándulni, meg barátok voltunk de ő a barátnőmnek tetszett. Nekem egyáltalán nem jött be, mindig olyan gyerekesnek tűnt, meg amúgyis más tetszett csak úgy barátként gondoltam rá. Aztán nyáron azt hittem már megváltozott és egy hónapig kb éreztem iránta valamit, meg szerintem ő is irántam. De igazából rájöttem, hogy mégsem szeretnék vele járni, mert nem olyan még mindig ahogy én hiszem, meg előtte sem voltam azért olyan erősen biztos. De lehet csak azért tántordotam el olyan hirtelen mert egy másik barátnőm azt mondta rá, hogy egy stréber kretén. Ami igaz is. És tényleg nagyon gyerekes. Szóval ezután már kezdtek elmúlni ezek az érzések. És tényleg nem tetszik most sem, hogy már kilencedikes vagyok, de egyszerűen ha a közelembe van állandóan érzem az illatát, és szó szerint megszédít, és ugyanaz az illat mint hetedikben, és fel is tudom idézni. És ez szerintem tuti nem parfüm illlat.

Most ez mitől van?


2011. szept. 20. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
feromonról hallottál már?
2011. szept. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja, lehet, hogy öblítő vagy dezodor. Ha a testszagát érzed az már régen rossz.
2011. szept. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hallottam már róla, de ez most komoly lenne? Ez hogy működik pontosan?
2011. szept. 20. 16:05
 4/10 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mi ez, már egy éve meg akarom kérdezni, mert elég érdekesnek találom, mert másnál nem tapasztalom ezt.
2011. szept. 20. 16:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez behálóz,mint a pókember wazze.
2011. szept. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem édesanyja ugyanazt az öblítőt használja,mint 10éve.Nyugodtság van.
2011. szept. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És ez mit takar? :D
2011. szept. 20. 16:09
 8/10 A kérdező kommentje:
Na az még lehet.
2011. szept. 20. 16:09
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Pókember mit takar?Az arcát azt mindig.:)
2011. szept. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
te vagy az brigitta?:D
2011. szept. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!